2024, П`ятниця, 26.04.2024, 16:02

Головна » 2019 » Жовтень » 24 » Міський День фахівця "Публічна бібліотека як "третє місце" в громадському просторі"

За останні роки марганецькі бібліотекарі реалізували багато інноваційних форм роботи, що сприяло позиціюванню книгозбірень як інформаційних, соціокультурних інституцій. Сьогодні бібліотеки будують свою роботу відповідно до марганецької громади, являються частиною національної культури міста. А ще – бібліотеки сьогодні – місця спілкування творчості, відпочинку. Про це й не тільки 24 жовтня 2019 р. йшлося на міському Дні фахівця "Публічна бібліотека як "третє місце" в громадському просторі", який був проведений у Марганецькій центральній міській бібліотеці ім. М. Островського.

День фахівця відкрила директор Марганецької міської ЦБС Л.В.Пономарьова.

З консультацією "Якісні бібліотечні послуги - для громади" виступила провідний бібліограф Марганецької міської ЦБС О.В.Забенько.

З досвідом роботи з маленькими користувачами "Дозвілля в бібліотеці для дітей: весело, цікаво, змістовно" виступила бібліотекар міської бібліотеки для дітей Л.П.Середіна.

Досвідом роботи з молоддю поділилася зав. бібліотеки Марганецького професійного ліцею Н.Б.Ковалевська.

Про плани роботи з користувачами на найближчий час розповіла завідувачка бібліотеки-філії №2 (с. Новокиївка) Н.О.Кучугурна.

Своїми враженнями про виступи провідних фахівців поділилася бібліотекар міської бібліотеки для дітей О.К.Поклонська.

Тему "Пожежна безпека в бібліотеках" розкрив провідний інспектор Марганецького МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області М.А.Куріленко.

День фахівця завершився зустріччю бібліотекарів міста з марганецьким поетом Юрієм Третяком, який презентував свою книгу "Нет у любви конца и края".

Поет Юрій Третяк подарував свою книгу бібліотекам нашого міста. На знімку: приймає подарунок провідний бібліотекар Марганецького гірничого коледжу А.М. Капто.

Публікацію підготували:

Л.В.Пономарьова, директор Марганецької міської ЦБС,