2024, Середа, 24.04.2024, 19:20

Головна » 2020 » Березень » 9 » Мітинг з нагоди 206-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
Мітинг з нагоди 206-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

Сьогодні відзначаємо 206-ту річницю від дня народження видатного українського поета, генія нації, людини, що своїм талантом прославила Україну на весь світ, - Тараса Григоровича Шевченка. З цієї нагоди біля погруддя Т.Г.Шевченка відбувся урочистий мітинг, який розпочався Гімном України.

Сценарій підготувала головний спеціаліст відділу культури виконкому Марганецької міської ради Т.С.Полянська. Провели захід бібліотекарі Марганецької центральної міської бібліотеки В.В.Фіалковська та О.В.Рак.

Вшановуючи пам'ять славетного Кобзаря, в місті Марганці напередодні цього дня відбувся флешмоб на краще виконання улюбленого вірша великого поета. Зі словами пам'яті про Великого Сина українського народу - Тараса Шевченка до марганчан звернулася секретар Марганецької міської ради І.І.Міняйло. Також вона відзначила нагородами переможців флешмобу.

Ними стали:

- команда Марганецької гуманітарної гімназії ім. Т.Г.Шевченка Марганецької міської ради;

- команда Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Марганецької міської ради;

- учениця Марганецької гімназії Морозова Анастасія;

- учень Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Турунтаєв Ростислав;

- учень Добронадіївського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ДНЗ" Марганецької міської ради Кличко Роман.

Один із переможців флешмобу Ростислав Турунтаєв зачитав вірш Т.Шевченка "Кавказ".

За свої 47 років і один день Шевченко сповна наситився стражданнями, серед яких були і результати власних помилок, але він не міг не жадати того, до чого прагнемо всі ми - життя і свобода, самореалізація і благополуччя, мир і повага, прості людські цінності. Його творчість - це його душа, в ній він був чесний і добрий, яскравий і нескінченно багатий.

Минатимуть роки, спливатимуть віки, а Тарас Шевченко назавжди залишатиметься у пам'яті нащадків. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять видатного генія українського народу.

Завершився мітинг покладанням квітів до погруддя Т.Г.Шевченка.

Фото і стаття - Ольга Забенько, пр. бібліограф ЦБС

Переглядів: 414 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0