В м. Марганці біля пам’ятного знаку ліквідаторам Чорнобильської катастрофи відбувся мітинг з нагоди 32-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС. На мітинг зібралися учнівська та студентська молодь, представники громадськості, ліквідатори Чорнобильської трагедії.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/04/4875f-img_2740.jpg?w=588&h=390)
Учні шкіл підготувала вірші про Чорнобильську трагедію та запалили свічки в пам’ять про тих, хто постраждав в Чорнобильській трагедії.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/04/02678-img_2752.jpg?w=613&h=409)
Чорною плямою на нашій блакитній планеті стала Чорнобильська катастрофа. 32 роки пройшло з тих пір, рівно стільки ж смертоносна пилюка з ядерної печі покриває білі хати, поля і ліси, 32 роки цвітом скорботи і суму зацвітають Чорнобильські сади. Про ті сумні події розповіла ведуча мітингу, бібліотекар Марганецької бібліотеки ім. М. Островського В.В.Фіалковська.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/04/75f30-img_2755.jpg?w=559&h=373)
Керуючий справами виконкому Каленюк Наталія Михайлівна вручила грамоти міського голови за мужність, самовідданість та активну громадську позицію грамотами таким ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС: Станівчук Володимир Сергійович, Макаренко Валерій Якович, Кісліцин Михайло Іванович, Голик Василь Павлович, Писанко Сергій Іванович, Козенко Сергій Володимирович, Єсипов Сергій Миколайович, Хрипко Володимир Михайлович, Кучерук Олександр Анатолійович, Бухарин Микола Андрійович.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/04/7ddf8-img_2761.jpg?w=638&h=426)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/04/6cad6-img_2766.jpg?w=638&h=428)
До присутніх звернувся ліквідатор аварії на ЧАЕС Степанов Анатолій Семенович. Також він вручив подяку колективу Хникіної Г.Р.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/04/e0479-img_2771.jpg?w=600)
Всі присутні вшанували пам’ять жертв Чорнобильської трагедії хвилиною мовчання.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/04/ac87c-img_2796.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/04/40953-img_2777.jpg?w=655&h=437)
Завершився мітинг покладанням квітів до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, а також спільною молитвою священників і прихожан м. Марганця.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/04/313d5-img_2803.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/04/3250b-img_2845.jpg?w=600)
Чорнобильський дзвін
За ким же б’є він?
За тим, хто пішов
У високу блакить,
Щоб звідти на мудрість
Нам очі відкрить..
Чорнобильський дзвін-
Печаль і журба,
За тими б’є він,
Кого вже нема…
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/04/b3094-img_2841.jpg?w=600)
Публікацію підготувала Ольга Забенько,
провідний бібліограф Марганецької міської ЦБС |