2024, П`ятниця, 26.04.2024, 05:26

Головна » 2016 » Травень » 26 » Мобільна виставка-імпульс "Книжковий Біг-Бен" прибула в Марганець
Мобільна виставка-імпульс "Книжковий Біг-Бен" прибула в Марганець

2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні. Вежа Біг-Бен вже давно стала символом як Англії, так і всього англійського. Тому молодіжна секція УБА запросила всіх бажаючих взяти участь у новій мобільній книжковій виставці в межах проекту Секції «Display – кросинг», метою якого є популяризація такого напряму бібліотечно-інформаційної роботи як організація книжкової виставки, акцентування уваги на розробці її дизайну, сприяння професійному спілкуванню та обміну досвідом з даного питання між фахівцями з метою удосконалення виставкової діяльності бібліотек України, пошуку нових ідей та форм.

Виставка «Книжковий Біг-Бен» подорожує бібліотеками всієї України. 23 травня виставка прибула до міста Марганця Дніпропетровської області. Естафету «Display – кросинг» продовжила Марганецька центральна міська бібліотека ім. М. Островського (http://bibl-ostr.ucoz.ua/).

Бібліотекарі побудували для користувачів виставку-імпульс «Книжковий Біг-Бен». Відразу ж вона викликала особливий інтерес у відвідувачів бібліотеки.

Ознайомитися з такою цікавою виставкою прийшли члени євроклубу «Глобус»! Вони не тільки уважно розглядали книги, але й випили смачного англійського чаю та спробували свої сили в шахах, якими так захоплюються англійці!

Кожного дня мобільна виставка «Книжковий Біг-Бен» набуває обертів популярності!!!

Дізнавшись про оформлення в Марганецькій центральній міській бібліотеці ім. М. Островського мобільної виставки «Книжковий Біг-Бен», до бібліотеки приходить багато відвідувачів. Особливо цікавиться виставкою молодь.

Побачити виставку прийшли учні ЗОШ №12. Діти із захопленням розглядали виставку, передивилися всі представлені книжки, фотографувалися біля неї на згадку про чудові моменти в бібліотеці та залишилися біля виставки зіграти декілька партій в шахи.

Дорослі користувачі також не минають «Книжковий Біг-Бен».

Запрошуємо всіх бажаючих завітати до Марганецької центральної міської бібліотеки ім. М. Островського

та знайти і для себе щось цікаве на виставці-імпульс «Книжковий Біг-Бен»!

Більше фото дивіться тут.

Переглядів: 812 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1

«  Травень 2016  »