2024, Вівторок, 07.05.2024, 12:32

Головна » 2023 » Червень » 16 » "Нам без друзів не прожити"
"Нам без друзів не прожити"

Дорогі наші дітки!

Ось і настала довгоочікувана пора – літні  канікули! Але цього літа канікули не такі як завжди, війна зруйнувала багато планів та надій. У багатьох з вас, хто залишився вдома друзі роз’їхалися з батьками у інше місто, або виїхали з нашої країни. Але це не привід до суму. В місті дуже багато безхатніх тварин, які блукають містом у пошуку собі господаря. Ви, з дозволу своїх батьків можете взяти до себе котика, або цуценя. Тим самим ви знайдете для себе тваринку, яка буде вам дуже вдячна та вірна. Надаючи притулок тварині, ви отримаєте для себе надійного друга та станете волонтером у допомозі з безхатніми тваринами. Ну а Якщо тобі батьки цього не дозволять зробити, тоді хоча б накорми безхатню тваринку, та налий їй водички.

А бібліотекарі підготували для тебе книжкову виставку « Нам без друга не прожити», щоб ти міг прочитати, як доглядати за котиком, собачкою, або іншою тваринкою, яку ти обереш!

Тож приходьте до бібліотеки дорогі наші читачі, і тут ви дізнаєтесь багато чого цікавого та корисного!

Матеріал підготувала бібліотекар  Олена Рак

Переглядів: 150 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0