2024, Субота, 20.04.2024, 00:30

Головна » 2021 » Березень » 24 » Нове партнерство між бібліотекою та освітянами
Нове партнерство між бібліотекою та освітянами

24 березня фахівці Марганецької центральної міської бібліотеки відвідали КЗО «Марганецький багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр» Дніпропетровської обласної  ради з метою налагодження партнерських відносин.

Завдяки Інституту української книги декілька років поспіль фонд головної книгозбірні міста поповнюється новими документами. Звісно, більша частина – це художня література, але є й галузева. Серед цієї групи книг бібліотекарі виділили більше двох десятків документів вузькопрофільного напрямку. Це книги із серії «Інклюзивне навчання Київського видавництва «Літера ЛТД» та серії «Поради батькам і педагогам» Харківського видавництва «Ранок». Ці книги містять сучасні методики, зарубіжний досвід, практичні рекомендації, дієві поради, підказки для батьків та педагогів, що виховують та навчають особливих дітей – дітей з різними вадами розвитку.

Для педколективу закладу провідна бібліотекарка Мархасіна Тетяна Федорівна зробила бібліографічний огляд за темою «Діти з особливими потребами в загальноосвітньому просторі» та запропонувала присутнім фахівцям скористатися наданою для перегляду літературою. Для подальшої співпраці педагогічний колектив центру поставлено на групове інформування за профільними темами.

Ефективність заходу: записалося до бібліотеки 8 фахівців, видано 12 документів.

Дякуємо педколективу КЗО «МБНРЦ» та директору закладу Куржановій Наталії Іванівні за теплий прийом та плідну співпрацю.

Провідна бібліотекарка Мархасіна Т.Ф.

Переглядів: 268 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2021  »