2024, Вівторок, 23.04.2024, 15:07

Головна » 2023 » Лютий » 15 » Нове у законодавстві України щодо виїзду за кордон під час воєнного стану.
Нове у законодавстві України щодо виїзду за кордон під час воєнного стану.

Кабінет міністрів України 27 січня 2023 року постановив, що під заборону виїзду за кордон потрапляють чоловіки та жінки, а саме:

• Члени кабінету міністрів України, перші заступники та заступники міністрів, держсекретар кабміну, його перший заступник та заступники, державні секретарі міністерств.
  • Керівники центральних органів виконавчої влади, їхні перші заступники та заступники.
  • Керівник апарату Верховної Ради, його перший заступник та заступники, народні депутати, уповноважений ВР з прав людини та його представники.
  • Керівник офісу Президента та його заступники, керівники інших допоміжних органів і служб, утворених президентом, та їхні заступники.
  • Голова СБУ, його перший заступник та заступники,
  • Голова та члени Нацради з питань телебачення та радіомовлення, голова та члени рахункової палати, голова та члени ЦВК,          голови та члени інших державних колегіальних органів.
  • Секретар РНБО його перший заступник та заступники.
  • Голова Нацбанку, його перший заступник та заступники.
  • Постійний представник Президента в Криму, його заступники та голови місцевих держадміністрацій, їхні перші заступники та заступники.
  • Судді Конституційного суду, судді, прокурори, керівники інших державних органів та їхні заступники.
  • Депутати місцевих рад, а також керівники структурних підрозділів державних органів та органів місцевого і працівники, які заброньовані на період мобілізації та на воєнний час за органами державної влади, керівники державних підприємств та їхні заступники.

Ці люди мають право на перетин державного кордону лише на підставі документів про службові відрядження.

Окрім того, заборонено виїзд з країни і старшим – чиновникам та депутатам, що мають понад 60 років і вже не є військовозобов’язаними.

Нагадую, що сектор «Марганецького бюро правової допомоги» продовжує надавати безоплатну первинну і вторинну правову допомогу всім бажаючим.

За більш детальною інформацією з цього питання та з будь-яких інших правових питань, ви можете звернутися до Нікопольського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги за адресою: м.Нікополь, вул. Івана Богуна, 9, тел. 0566 68-75-23, 0566 68-75-40, МТС +380661773774, номер гарячої лінії 0-800-213-103, сектор «Марганецьке бюро правової допомоги» за адресою: м.Марганець, вул. О.Кошового, 4, тел. МТС +380958142029, 05665 5-10-06.

Головний юрист Рубан С. О.

Переглядів: 151 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2023  »