2024, Субота, 20.04.2024, 11:54

Головна » 2020 » Липень » 27 » Нові надходження про Марганець
Нові надходження про Марганець

Шановні читачі! Звертаємо вашу увагу на нові цікаві надходження до бібліотеки про місто Марганець.

В липні 2020 року вийшов друком другий номер міського щорічного журналу успішних людей "Марганчани".

Марганчани: міський щорічний журнал успішних людей/редакція газети "Шахтар Марганця"; за замовленням відділу культури виконкому Марганецької міської ради. - 2020. - №2. - 26 с.

В цьому випуску журналу ви знайдете статті про скрипаля Ігоря Чернявського, актора Володимира Захаренкова, художника Олександра Лапка, авіамоделіста Михайла Серебрякова, журналіста Олександра Морщавку, заступника голови правління з управління персоналом Марганецького гірничо-збагачувального комбінату Андрія Палямара, бригадира шахти №9/10 МГЗКа Віталія Федорова, багатодітну родину Юлії та Олега Тараненків, керівника вокального ансамблю "Веселі нотки" Ганну Карпову, керівників хореографічного ансамлю "Браво" Тетяну та Євгена Бєлічів, родину відомих в Марганці педагогів Миколи та Катерини Якименків, директора Марганецької школи мистецтв Леоніда Лелюха та багато іншого цікаво про Марганець та його людей.

Також в бібліотеці з'явилося для читачів друге видання фотоальбому "Марганець"

Марганець: фотоальбом/ авт.фотоматеріалів: О. Мухін, О. Коваль, А.Попченко, М.Кашлецька, Г. Архіпов; верстка та дизайн О. Мухіна. - [Запоріжжя]: Кераміст.

В оновленому випуску фотоальбому вміщено історичну довідку про місто Марганець,  розміщено безліч яскравивих світлин міста, його виробничих потужностей, навчальних закладів, міських адміністративних установ,зон відпочинку та дозвілля, артоб'єктів, яскравих моментів з відзначення міських свят, спортивних заходів та інших урочистих подій, творчих колективів, мальовничих краєвидів околиць тощо.

Запитуйте ці видання в Марганецькій центральній міській бібліотеці!

Переглядів: 360 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Липень 2020  »