2024, П`ятниця, 26.04.2024, 00:07

Головна » 2018 » Квітень » 28 » Особлива книжка
Особлива книжка

Шановні читачі!

Повідомляємо вам, що краєзнавчий фонд бібліотеки ім. М. Островського поповнився новою книгою. Це книга Івана Вітька "Спогади". Цю книгу бібліотеці подарувала дочка автора - Тетяна Іванівна.

Вітько І.К. Спогади [Текст]/ І.К.Вітько. - Запоріжжя: Мокшанов В.В., 2018. - 480 с.

Ця книга - життєпис визначної людини, яка пройшла страшні випробування - репресію батька, війну, голод, але зберегла любов до людей і бажання робити їхнє життя кращим.

Автор книжки - Вітько Іван Кузьмич (1920 - 1998рр.) - орденоносець, Заслужений вчитель УРСР, керуючий Марганецьким міським відділом освіти протягом 20 років та Почесний громадянин міста Марганець Дніпропетровської області. А також чудовий чоловік, батько, дідусь.

Ця автобіографічна книга написана в 1988-1998 роках і описує лише реальні події. Три частини книги описують 3 періоди життя: дитинство та юність, війна та цікавий, сповнений досягнень, радощів і прикрощів, життєвий шлях після війни. Відповідно це розділи: "Як на довгій ниві", "Війна" та "Школа та учні".

Онуки Івана Кузьмича із запізненням в 20 років видали книгу, щоб поділитися з людьми тим, що залишив їх дідусь.

Книга буде цікава читачам широкого кола і різного віку по-перше з історичної точки зору, а по-друге як художній роман, який насправді і є справжнім життям. Читаючи книгу, ви потрапите в минуле села Новокиївка (де народився автор), м. Марганця, станете віддаленим очевидцем подій війни та побуваєте у школах Марганця в середині ХХ ст. На її сторінках ви прочитаєте про знайомих вам марганчан.

Перегорніть сторінки цієї книги і торкніться реальної історії однієї людини, як відображення історії цілого покоління.

Запрошуємо всіх читачів завітати до бібліотеки ім. М. Островського і ознайомитися з книгою Івана Вітька "Спогади"!

Книга знаходиться в краєзнавчому фонді читального залу, а також на абонементі Марганецької бібліотеки ім. М. Островського.

Публікацію підготувала Ольга Забенько,

провідний бібліограф ЦБС