2017, П`ятниця, 20.10.2017, 19:47

Головна » 2016 » Травень » 6 » Пам’ять про подвиг – у серцях поколінь
Пам’ять про подвиг – у серцях поколінь

Друга cвітова війна чорною смугою пройшла по долях мільйонів наших співвітчизників. Рідну землю і території інших держав визволяли від нацизму тисячі воїнів, чим внесли неоціненний вклад у велику Перемогу.

1_big   День Перемоги – це безцінний подарунок  для кожного з нас – можливість жити, любити, ростити дітей, бути щасливими й вільними. З року в рік ми дбайливо зберігаємо світлу пам’ять про полеглих і високо цінуємо ветеранів, котрі пережили те лихоліття, підняли країну з руїн і показали всьому світові приклад патріотичної самовідданості. 9 травня завжди є особливим святом. Це символ мужності, незламності духу та героїзму нашого народу.

У читальному залі  ЦМБ ім. м. Островського бібліотекарями О. О. Середіною та В. В. Фіалковською  до цього священного Дня Великої Перемоги був оформлений відкритий перегляд літератури «Пам’ять про подвиг – у серцях поколінь». Користувачі бібліотеки зможуть познайомитись з книгами у яких висвітлюється широке коло питань одного з найбільш драматичних періодів історії України – Другої Світової війни. Також дізнатися про стратегічні і фронтові операції, повсякденне життя цивільного населення в умовах нацистського режиму, боротьбу партизанів та підпільників. Документальні фотографії  військових фотокореспондентів розкажуть нам про героїчні будні Другої Світової війни.

IMG_2628

Від щирого серця колектив ЦМБ ім. М. Островського вітає шановних ветеранів, а також усіх мешканців міста з величним святом – Днем Перемоги!

den-peremohy

Бажаємо всім щастя та міцного здоров’я на довгі роки в оточенні рідних і близьких. Нехай у вашому житті завжди панують мир, злагода та благополуччя.

Переглядів: 124 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 3.0/2
«  Травень 2016  »