2024, П`ятниця, 26.04.2024, 17:13

Головна » 2013 » Лютий » 8 » Пам'яті Василя Стуса
Пам'яті Василя Стуса

8 лютого в читальному залі бібліотеки ім.М.Островського відбувся вечір пам'яті, присвячений 75-річчю з дня народження відомого українського поета, перекладача, літератора, активного громадського діяча - Василя Стуса під назвою "Доля і вірші крізь грати".

На захід завітали учні старших класів СШ №11.

Ведучі години пам'яті - Вікторія Василівна Жданова (бібліотекар юнацького абонементу ЦМБ ім.М.Островського) та Рак Олена Василівна (бібліотекар абонементу для дорослих ЦМБ ім.М.Островського) - розповіли підліткам про життєвий шлях поета та складну нелегку його творчу долю.

Захід доповнювали відеоуривки  виступів людей, які були особисто знайомі з Василем Стусом, які демонструвалися за допомогою проектору з екраном.

Особливу атмосферу створили пісні на слова Василя Стуса "Скучив за степом", "Зазирай у завтра", "У цьому полі синьому..." та ін.

Надзвичайно цікаво було послухати живий голос Василя Стуса - лунав аудіозапис читання свого вірша самим автором В.Стусом.

Учні заворожено слухали. Захід доніс всю трагічність долі Василя Стуса, викликав однозначні почуття. Можна впевнено сказати, що почуте і побачене на вечорі пам'яті "Доля і вірші крізь грати" надовго запам'ятається підліткам.

До цього заходу бібліотекарями читального залу була підготовлена бібліотечна виставка.

Переглядів: 952 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2013  »