2018, Середа, 26.09.2018, 11:04

30 вересня запрошуємо відсвяткувати Всеукраїнський день бібліотек! О 17-00 в LOVE-парку на Вас чекає багато цікавого від бібліотек міста!
Головна » 2018 » Вересень » 1 » Перший урок в бібліотеці
Перший урок в бібліотеці

Вже стало доброю традицією проводити перший урок нового навчального року в бібліотеці. В цьому році 1 вересня до Марганецької бібліотеки ім. М. Островського завітали учні  випускного класу школи №11 із вчителем Інною Феліксівною Михайленко. Темою першого уроку була: "Повага до європейських цінностей".

Ведуча заходу Вікторія Фіалковська розповіла присутнім про основні європейські цінності, на яких базується європейська спільнота. Познайомила з європейськими країнами: Польщею, Великою Британією, Францією, Італією, Грецією, Німеччиною та іншими.

Учні мали змогу переглянути цікаві відеоролики про європейську ідею та про європейські цінності в житті кожного з нас. Захід супроводжувала мультимедійна презентація.

Про досягнення в діяльності Пункту європейської інформації "Все про Європу", який діє в бібліотеці, розповіла координатор Пункту Ольга Забенько. А саме про євровікторину, в якій марганчани увійшли в 20-ку кращих серед більш як 34 тисяч учасників зі всієї України. Окреслила основні моменти щодо виготовлення закордонного біометричного паспорту для того, щоб скористатися безвізом і відвідати країни Європи.

До заходу була розроблена книжкова виставка "Багатолика Європа".

По завершенню заходу всі присутні зробили фото на згадку про перший урок в бібліотеці.

Публікацію підготували:

Ольга Забенько і Вікторія Фіалковська