2024, Середа, 24.04.2024, 09:06

Головна » 2015 » Листопад » 20 » Підведення підсумків конкурсу дитячих малюнків "Моя країна - Україна"
Підведення підсумків конкурсу дитячих малюнків "Моя країна - Україна"

20 листопада відзначається Всесвітній день дитини. Немає нічого дорожче, краще і бажанішим в цьому світі, ніж наші діти. Вони приносять в наше життя радість, щастя, повноту, гармонію.

Саме в цей день у центральній міській бібліотеці ім. М.Островського відбулося нагородження переможців конкурсу дитячих малюнків «Моя країна – Україна».

Ведучою свята була бібліотекар читального залу Ольга Середіна.

Конкурс було організовано з метою об’єднання українського суспільства навколо ідеї української державності, виховання почуття патріотизму до рідної країни Марганецьким міським управлінням юстиції спільно з міською центральною бібліотекою ім. М Островського.

У правоосвітньому заході взяли участь учні всіх шкіл міста, Марганецької гімназії, НВК «Ліцей №10». Із 40 юних художників стали переможцями 7 дітей. Це: учениця першого класу ЗОШ №5 – Арина Гордієнко; учениця другого класу ЗОШ №2 Ярослава Костенко; учениця другого класу ЗОШ №9 Ангеліна Шлома; учень 3 класу ЗОШ № 12 Євген Деревинський; учениця 4 класу ЗОШ №3 Анастасія Льовіна; учениця 4 класу ЗОШ № 11 Анастасія Киба; учениця 8 класу Навчально-виховного комплексу «Ліцей № 10» Тетяна Хмельковська.

Проходив конкурс з жовтня по листопад цього року. Понад місяць всі користувачі бібліотеки мали змогу насолоджуватися прекрасними малюнками наших юних художників.

Подібні правоосвітні заходи розвивають у дітей прагнення бути свідомими громадянами, патріотами України, виховують любов до рідної землі. Бо кожна людина — це цілий світ. І тільки сила мистецтва дає нам змогу пізнати ці світи і усвідомити, що наша країна єдина, багатонаціональна, що Україна – це я, Україна – це ти, Україна – це ми!

Вітали переможців, нагороджували грамотами і призами – начальник Марганецького міського управління юстиції Олег Миколайович Дерев’янко та директор Марганецької міської централізованої бібліотечної системи Лідія Віталіївна Пономарьова

Ведуча заходу висловила від усіх присутніх особисту подяку головному спеціалісту Марганецького міського управління юстиції Сергію Олександровичу Рубану за участь у підготовці конкурсу.

Фінансову підтримку конкурсу надали приватні нотаріуси нашого міста Раїса Порфиріївна Єременко та Микола Анатолійович Кучугурний. І діти, і батьки, і організатори заходу за це їм дуже вдячні.

Наприкінці заходу ведуча побажала всім дітям успіхів у навчанні, втілювати свої мрії у житті! А батькам – сил, терпіння, що виховати гідних громадян нашої держави.

Підготувала і провела захід бібліотекар читального залу Ольга Середіна, виставку малюнків оформила бібліотекар читального залу Вікторія Фіалковська, відео- та слайдматеріали підготувала і продемонструвала бібліограф ЦБС Ольга Забенько.

Переглядів: 865 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1

«  Листопад 2015  »