2024, Четвер, 25.04.2024, 00:45

Головна » 2015 » Квітень » 1 » Підведення підсумків міського літературного конкурсу «Пам’ять про вас у нашім серці жива»

1 квітня о 9 годині ранку в читальному залі ЦМБ ім.М.Островського зібралися члени журі міського літературного конкурсу «Пам’ять про вас у нашім серці жива» для розгляду конкурсних робіт і визначення переможців. До складу журі увійшли:

Чупкін В.І., голова міської Ради ветеранів,
Юраков О.О., голова Марганецької міської організації "Всеукраїнська спілка радянських офіцерів",
Фоміна А.М., завідуюча методичним кабінетом Марганецького управління освіти виконкому Марганецької міської ради,
Антоненко О.О., відомий марганецький поет, голова міського літенратурного об'єднання "Віра",
Чепелянська Т.М., відомий журналіст-ветеран,
Патяка С.В., завідуюча бібліотекою-філіалом №1,
Жданова В.В., бібліотекар юнацького абонемента ЦМБ ім.М.Островського.

Всього на конкурс було надано 19 робіт - це роботи всіх школи міста, професійного ліцею, гірничого коледжу. Три роботи надані марганецькими поетами, членами міського літературного об'єднання "Віра" - Олександром Багаутдіновим, Володимиром Пугачем і Вірою Сокур.

Журі дуже ретельно і уважно розглядало кожну роботу. По декілька разів перечитували їх, ділилися своїми міркуваннями, переконували один одного, сперечалися і знов перечитували роботи. Всі роботи були дуже цікавими, тому членам журі не відразу вдалося дійти взаємної згоди і визначити переможців.

Члени журі визначили переможців у категоріях: юнацтво (від 15 до 21 років), проза і юнацтво від 15 до 21 років) поезія, дорослі (від 22 років). Результати будуть оголошені 20 квітня 2015 о 14 годині в актовому залі міської Ради ветеранів війни та праці.

Міська бібліотека ім.М.Островського дякує директорів, завучів, бібліотекарів навчальних закладів міста за активну участь в конкурсі.

Переглядів: 680 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1

«  Квітень 2015  »