2024, П`ятниця, 26.04.2024, 05:31

Головна » 2015 » Квітень » 26 » Поетичний майдан «Життя на барикадах поезії»
Поетичний майдан «Життя на барикадах поезії»

Поетичний майдан «Життя на барикадах поезії» було проведено працівниками ЦМБ ім.М.Островського 24 квітня 2015 року на майданчику біля клубу «Дніпро». Цей захід відкрив низку свят весняно-літнього сезону під назвою «Гарний настрій – запорука миру».

З відкриттям цього сезону привітала всіх марганчан та гостей міста начальник відділу культури виконкому Марганецької міської ради Тетяна Сергіївна Севастіді.

Начальник відділу культури Т. С. Севастіді

Працівники головної книгозбірні міста зібрали міську громаду на поетичний майдан, який присвятили видатній українській поетесі Ліні Василівні Костенко на честь її 85-річчя.

Досконалі вірші легендарної поетеси лунали з вуст різновікової аудиторії. Свої улюблені поезії Ліни Костенко прочитали наймолодші шанувальники її таланту – учні міських шкіл:
загальноосвітня школа №12:
Юлія Бобух,
Іван Нікорич,
Ангеліна Нікорич,
Юхим Плещенков,
Альона Прокопець.

Учні ЗОШ № 12

Актори театру «ВІЗ і Ко», під керівництвом заслуженого працівника культури України, режисеру театру Валентини Іванівни Зозулі, декламували вірші великої поетеси. Серед них: Тамара Жуліда, Руслана Худайкулова, Юлія Малько, Вікторія Онуфрік, Поліна Ібрагімова.

Тамара Жуліда

Своє відношення до творчості видатної української поетеси висловили місцеві поети: Юрій Тимофійович Третяк, Любов Василівна Лопатюк, Олександр Миколайович Багаутдінов, Таміла Миколаївна Чепелянська, Анатолій Анатолійович Мельник.

Актори театру "ВІЗ і Ко"

Учасникам поетичного майдану надовго запам’ятався емоційний виступ голови міського літературного об’єднання «Віра» Анатолія Олексійовича Антоненка.

Голова міського літературного об'єднання "Віра" Анатолій Антоненко

Бібліотекарі ЦМБ ім.М.Островського Вікторія Жданова та Тетяна Мархасіна

Наприкінці заходу бібліотекар ЦМБ ім.М.Островського Вікторія Василівна Жданова прочитала вірш «Життя іде і все без коректур».

Підводячи підсумки поетичного майдану «Життя на барикадах поезії», ведуча заходу, провідний бібліотекар ЦМБ ім.М.Островського Тетяна Федорівна Мархасіна висловила думку всіх присутніх, що Ліна Костенко – душа, совість, розум України, а її вірші – це визнанні шедеври української літератури, поетичний скарб, який захоплює та примушує зупинитися, замислитися, знаходить відгук у серці і назавжди залишається в душі. Її вірші хочеться перечитувати знов і знов.

Тетяна Мархасіна,

провідний бібліотекар ЦМБ ім.М.Островського.

Переглядів: 961 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1

«  Квітень 2015  »