2024, П`ятниця, 29.03.2024, 02:03

Головна » 2019 » Березень » 13 » Презентація книги “Як невинні закохані душі”
Презентація книги “Як невинні закохані душі”

10 березня 2019 року в ЦМБ ім.М.Островського пройшла презентація книги «Як невинні закохані душі».

В цей святковий день ця подія об’єднала всіх творчих людей нашого міста, митців художнього слова: письменників, поетів, журналістів, композиторів, виконавців і звичайно шанувальників поезії.

На так давно очікуване літературно-художнє видання звернула увагу ведуча заходу бібліотекар Вікторія Фіалковська. Сама назва книги уже відкриває частину люблячих сердець наших поетів. Збірка багата жанровим розмаїттям поетичного слова. Це вірші, пісні, романси, мініатюри, присвяти, переклади. Вірші читаються легко, бо вони написані від душі, щиро, відверто. Кожен твір випромінює тепло і ніжність до жінки.

Дуже теплі слова подяки в цей день пролунали в адрес упорядника і видавця цієї поетичної збірки Володимира Харлантійовича Пугача, поета, письменника, члена художньо-соціальної літератури, автора власної книги «Храм душі збережи в чистоті». В цей святковий день всі поети об’єдналися в єдиний дует, щоб дарувати всім присутнім радісні емоції і приємну насолоду. Свої враження, почуття і емоції про книгу висловили Олег Жига, Любов Лопатюк, Анатолій Мельник, художник і автор альбому «Пейзажные мелодии» Іван Барнаш, Генадій Самойленко, Почесний громадянин Марганця, голова Ради ветеранів МГЗКа Анатолій Супрун, голова міського літературного об’єднання «Віра» Микола Смирнов а також філолог, відмінник народної освіти, заслужений вчитель України, Почесний громадянин м.Марганця, головний помічник і консультант марганецьких поетів Тамара Єгорова.

Приємним подарунком для всіх став виступ шановних гостей Григорія Лютого, головного редактора українсько-російського літературно-художнього та громадсько-політичного часопису запорізького краю «Хортиця», поет, заслужений діяч мистецтв України, голова запорізької обласної організації Національної Спілки письменників України та Анатолія Сердюка – українського композитора, пісняра, співака, журналіста, члена творчої спілки асоціації діячів естрадного мистецтва України, заслуженого працівника України. В його виконанні пролунали душевні пісні.

Захід супроводжувався презентацією, яку підготувала провідний бібліограф ЦБС Ольга Забенько.

Найвища нагорода для поетів коли їх талант визнають читачі. Час віддячує за творчу, натхненну працю, бо поетичне слово завжди таїть у собі незбагнену притягальну силу.

Всі бажаючі мали змогу придбати поетичний збірник та диски Анатолія Сердюка.

Вікторія Фіалковська,

бібліотекар центральної міської бібліотеки ім.М.Островського

Переглядів: 498 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1

«  Березень 2019  »