2024, Середа, 01.05.2024, 23:46

Головна » 2020 » Грудень » 13 » Привітання марганецькому поету Сергію Рубану
Привітання марганецькому поету Сергію Рубану

12 грудня відзначав свій ювілейний день народження марганецький поет Сергій Олександрович Рубан, автор поетичної збірки "Відчути душею" та дитячої книжки-розмальовки "Зимова казка"

Поетичний талант Сергія Олександровича проявився нещодавно, але дуже яскраво. Його перша поетична збірка "Відчути душею" отримала високі відгуки від читачів та колег по перу.

Досить проникливі та виразні дитячі твори Сергія Рубана. Це віршики та загадки, які увійшли до його другої книжечки-розмальовки "Зимова казка".

Талант писати - це справжнє диво, дар, який дається тільки обраним, і не кожен може володіти цим чудом! В кожен свій твір поет С.Рубан вкладає частинку своєї душі. Його фрази проникають в самісіньке серце, грають розмаїттям барв, хвилюють душу.

Про Сергія Рубана.

Колектив Марганецької центральної міської бібліотеки щиро вітає С.О. Рубана з ювілеєм! Бажаємо Вам, Сергію Олександровичу, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у Ваших починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Господь рясно благословляє Вас і збагачує натхненням, життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Нехай Ваша письменницька праця завжди буде гідно оцінена читачами по всьому світу! Бажаємо легкого пера, творчого окрилення, неординарних ідей, співзвучних словосполучень!

Переглядів: 294 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2020  »