2024, Четвер, 25.04.2024, 12:42

Головна » 2019 » Жовтень » 4 » Привітання з Днем вчителя
Привітання з Днем вчителя

Одне з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери завжди було і залишається улюбленим нами ще зі шкільних часів День вчителя.

Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися, адже враховуючи масу складнощів, що встають перед учителями кожен Божий день залишатися при цьому людиною мудрою і толерантною, чуйною і відповідальною, впевнено і послідовно ведучи свою вірну освітню лінію в нашому житті і житті наших дітей.

З нагоди свята  колектив  центральної міської бібліотеки ім. М.Островського не залишився осторонь і  привітав своїх друзів-партнерів з цим чудовим святом.

Найщиріші  привітання отримала Тамара Іванівна Єгорова – заслужений вчитель України, відмінник народної освіти, філолог, почесний громадянин м. Марганця, перший директор СШ № 10, головний помічник-консультант марганецьких поетів.

З побажаннями мудрості, молодості душі, креативності, величезної енергії, доброти та пошани від учнів та батьків, працівники ЦМБ ім. М.Островського привітали колектив ПМШ № 11 на чолі з директором Гуськовою Ольгою Миколаївною.

Від душі побажали колективу ЗОШ № 12, на чолі з директором Галко Оленою Федорівною, бути кращими і найулюбленішими вчителями для своїх учнів, внутрішньої сили і гармонії, а також радості і щастя та відкритості душі.

Особливі слова привітання отримав педагогічний колектив марганецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови на чолі з директором Мулик Мариною Анатоліївною.

Підготували С.О.Рубан і В.В.Фіалковська

Переглядів: 456 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0