2024, Четвер, 25.04.2024, 01:08

Головна » 2016 » Лютий » 22 » Пункт європейської інформації “Все про Європу”
Пункт європейської інформації “Все про Європу”

В Марганецькій центральній міській бібліотеці ім. М. Островського на початку лютого 2016 року відкрився і працює

Пункт європейської інформації “Все про Європу”.

Марганецька ЦМБ ім. М. Островського стала однією з бібліотек-переможниць конкурсу за проектом УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках»  за підтримки програми Європейського Союзу «Еразмус+ (Жан Моне)».

Створення Пункту європейської інформації (ПЄІ) передбачає активну роботу бібліотеки з популяризації знань про ЄС та європейський вибір України, надання інформаційно-просвітницьких послуг мешканцям марганецької громади.

Бібліотека ім. М. Островського в майбутньому отримає:

– пристрої для читання електронних ресурсів та збереження електронної інформації;

– методичний посібник “Пункти європейської інформації в бібліотеках: технологія створення та механізми популяризації інформації про ЄС та євроінтеграцію України”;

– набір рекламно-інформаційних матеріалів, сувенірів про ЄС та євроінтеграцію до Дня Європи та заходів бібліотеки;

– допомогу у формуванні інформаційних матеріалів про ЄС та євроінтеграцію;

– доступ до електронних баз даних про ЄС та євроінтеграцію від Представництва ЄС в Україні та інших організацій.

Запрошуємо всіх марганчан та гостей міста завітати до бібліотеки та

скористуватися послугами Пункту європейської інформації “Все про Європу”!

Переглядів: 876 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1

«  Лютий 2016  »