2024, Середа, 24.04.2024, 21:30

Головна » 2023 » Квітень » 2 » Робота Клубу " Магія творчості" на відстані
Робота Клубу " Магія творчості" на відстані

Ось вже більше року через російську агресію не працює творчий клуб при Центральній бібліотеці «Магія творчості». Та активні його учасники продовжують працювати вдома.  Галина Василівна Карпенко працює весь час на відстані та тішить нас своїми роботами. Цього разу ми маємо змогу помилуватися її роботами та показати Вам, нашим читачам.

Майстриня працює у різних техніках , в різних напрямках, але зараз їй до душі робота з в’язаними гачком іграшками. На цей раз ми милувалися пухнастим котиком та неймовірно гарним «серцем» , зроблене в техніці «квілінг».

Деякі роботи вона дарує бібліотеці, де вже зібралася ціла виставка її робіт.

Тож, шановні читачі, запрошуємо, Вас відвідати бібліотеку та помилуватися роботами майстрині Галини Карпенко.

Матеріал підготували бібліотекарі О.Рак та  В.Фіалковська .

Переглядів: 138 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2023  »