2024, П`ятниця, 29.03.2024, 06:40

Головна » 2016 » Березень » 5 » "Шахтар Марганця" святкує ювілей!
"Шахтар Марганця" святкує ювілей!

8 березня свій 75-річний ювілей відзначає найпопулярніша міська громадсько-політична газета "Шахтар Марганця". Саме 8 березня 1941 року побачив світ перший випуск цієї газети. Вже 75 років інформує марганчан про всі новини міста ця чудова газета.

За обсягом газета невеличка, але в ній завжди пишуть про найголовніші події в нашому місті. Вісім сторінок газет вміщують інформацію про роботу виконкому та міської ради, про здобутки та проблеми всіх підприємств, установ та організацій міста, про події культурного та спортивного життя, про видатних марганчан, які прославилися в Україні та далеко за її межами. Оперативно в газеті подається інформація про нововведення щодо зміни тарифів та соціальних виплат тощо. Щотижнево в газеті розміщуються оголошення, цікаві оповідання, прогноз погоди, анекдоти, астрологічний прогноз. Найкращі вірші марганецьких поетів завжди друкуються в "Шахтарі".

Газета "Шахтар Марганця" оперативно та професійно висвітлює події бібліотечного життя бібліотек Марганецької міської централізованої бібліотечної системи. Всі бібліотекарі бібліотеки ім. М. Островського передплачують цю газету. Щоп'ятниці з нетерпінням чекаємо з нетерпінням на свіженький номер "Шахтаря".

Ми щиро вітаємо колектив газети "Шахтар Марганця" з цим визначним ювілеєм! Бажаємо ще більше творчої енергії, щоденного натхнення, збільшення передплатників та тиражу газети! Нехай газета процвітає і надалі!

Переглядів: 858 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2016  »