2024, П`ятниця, 19.04.2024, 14:32

Головна » 2017 » Жовтень » 27 » Шляхами подвигу і слави
Шляхами подвигу і слави

27 жовтня 2017 року у ЦМБ ім.М.Островського відбулася година військової слави «Шляхами подвигу і слави» присвячена  Дню визволення України від фашистських загарбників.

На захід було запрошено представників міської ради ветеранів війни та праці на чолі з В.І.Чупкіним. Віталій Іванович, полковник, ветеран військової служби привітав всіх присутніх теплими словами та розповів про бойові дії на території України.

Ведуча заходу – директор Марганецької міської ЦБС Л.В.Пономарьова привітала та  розповіла присутнім про героїчні вчинки наших земляків, які не замислюючись, віддавали своє життя за визволення України та рідного міста.

Більш змістовно Лідія Віталіївна зупинилися на біографії військового льотчика, визнаного кращим асом авіації союзників у Другій світовій війні – Івана Микитовича Кожедуба. На його рахунку 330 бойових вильотів, 120 повітряних боїв, 62 збитих літаків противника. Як найрезультативніший льотчик-винищувач був тричі удостоєний звання Героя Радянського Союзу. Ім’я цього видатного льотчика увійшло в історію світової авіації.

Змістовну розповідь ведучої супроводжувала презентація Power Point, яку підготувала провідний бібліограф Марганецької міської ЦБС О.Забенько.

До заходу була підготовлена і оформлена книжкова виставка«Кожен час, кожен день пам’ятайте…»

Чудовий настрій ветеранам подарував місцевий поет, виконавецьЮ.Третяк.

Минають роки, але той час, коли від вибухів здригалася й горіла земля, гинули люди в пам’яті залишиться назавжди. Страшна війна торкнулася кожної родини. Тому саме в цей день висловлюємо щирі слова подяки, тим, хто не зважаючи на смерть, гіркоту втрат заради прийдешніх поколінь йшов до Перемоги.

Шановні ветерани! Бажаємо й надалі, як найдовше залишатися строю та силою свого духу бути прикладом патріотизму для молодого покоління. Щастя вам, добра, здоров’я, оптимізму, бадьорості та любові оточуючих ще на багато років!

Інна Кандала, методист ЦБС

Переглядів: 442 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0