2024, Четвер, 25.04.2024, 08:07

Головна » 2018 » Серпень » 2 » Скористайтесь покажчиком про Павла Загребельного
Скористайтесь покажчиком про Павла Загребельного

В рамках регіональної кампанії «Павло Загребельний – письменник, якого читають», ініційованої Дніпропетровською бібліотечною асоціацією (ДБА) та КЗК «Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія», з метою привернення уваги та формування інтересу до творчої спадщини українського письменника,  Героя України, лауреата  Державної премії СРСР, Шевченківської премії, депутата Верховної Ради СРСР 10–11 скликань, депутата Верховної Ради УРСР 9-го скликання Павла Архиповича Загребельного задля популяризації серед широкого загалу з творчістю відомого українського письменника,

пропонуємо марганчанам на гостям міста скористатися біобібліографічним рекомендаційним покажчиком

"Класик української літератури - наш сучасник Павло Загребельний".

Цей покажчик створений для того, щоб ознайомити читачів з життям та творчістю класика української літератури Павла Загребельного та  виданнями його творів, що представлені в фонді Марганецької центральної міської бібліотеки ім. М. Островського. Описи книг анотовані та розташовані за алфавітом назв. В кінці розміщений іменний покажчик назв видань для зручності користування. Покажчик розрахований на широке коло користувачів, отже кожен може ним скористатися та знайти "свою" книжку в творчому спадку Павла Загребельного. Також ви матимете можливість дізнатися більше про самого Павла Архиповича, про його життя, труднощі та досягнення. Біографічні відомості викладено доступно та цікаво. Всього кілька сторінок допоможуть вам побачити всю велич цієї непересічної особистості.

Будь-яку книжку, представлену в покажчику, запитуйте в бібліотеці ім. М. Островського!

Покажчик творів Павла Загребельного

Покажчик та публікацію підготувала й оформила
провідний бібліограф Марганецької міської ЦБС Ольга Забенько
Переглядів: 459 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1