2024, П`ятниця, 19.04.2024, 21:24

Головна » 2021 » Листопад » 7 » Світло духовності та культури
Світло духовності та культури

Без традиції нема культури, без культури нема нації.

В’ячеслав Липинський

Культура – простір, в якому проходить все життя людини від народження до смерті.

М.В.Попович

З 2014-го року, відповідно до Указу Президента України від 30 грудня 2013-го року № 717/2013, цей День став відзначатися 9-го листопада, спільно з Днем української писемності та мови.

Українська культура, одна з небагатьох, яка змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність, первозданну чистоту і незамуленість, зайнявши гідне місце в культурі світовій. Вона розвивалась у взаємовідносинах з культурами Заходу та Сходу.

Українська культура проникнута також козацьким нескореним національним духом свободи і вольності.

Сьогодні у сфері культури працює величезна спільнота – численні митці, театральні діячі, музиканти, фольклористи, фахівці музейної, архівної, бібліотечної справи, книговидавці, науковці та викладачі спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, народні майстри та аматори народного мистецтва. Щоденна творча праця цих людей і є запорукою збереження та розвитку культурних надбань України.

Напередодні свята  бібліотека пропонує увазі відвідувачів виставку-арт-панораму «Іскри творчості запалюють серця», створену в читальній залі, на якій  представлена література з фонду бібліотеки про історію української культури, про мистецькі здобутки вітчизняних митців, публікації про видатних земляків.

А також запрошуємо помилуватися роботами наших майстринь: Галини Карпенко, Ольги Шаляпіної, Олени Рак.

Вітаємо зі святом всіх тих, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу!

Підготувала Ірина Мащенко, бібліотекар читальної зали

Переглядів: 239 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1