2024, Середа, 24.04.2024, 10:45

Головна » 2023 » Лютий » 1 » Свята і дати українського народу
Свята і дати українського народу

Шановні друзі!

З нового 2023 року дитячий бібліотечний відділ буде повідомляти вам про свою роботу на сайті Марганецької центральної міської бібліотеки. Тут ви ознайомитеся з новими книжками, подарунками від вас, книжковими виставками, усіма оголошеннями дитячого відділу бібліотеки.

Зараз до вашої уваги є книжкова виставка   « Свята і дати українського народу».

Ця виставка відкриє для тебе багато нового й цікавого. Ти дізнаєшся про всі основні державні, церковні і народні свята, найважливіших для українського народу, днів пам’яті.

Багато чудових звичаїв є у кожного народу, та найулюбленіші з них – свята. Чому ж з’явилися на землі свята? Придумали їх люди ще у глибоку давнину, аби скинути з себе тягар буденних турбот і забути хоча б на який час горе – лихо.

Усі книжки супроводжуються коментарями щодо традицій святкування та уточненням народних прикмет, пов’язаних з кожною конкретною датою.

Із плином часу нащадки забувають традиції своїх пращурів. Але ж існує давня легенда, згідно з якої суспільство буде покаране Богом, якщо забуде свою історію та звичаї предків. Але ж на сучасному етапі розвитку починають відроджуватися деякі народні святкові звичаї. Вони дуже оригінальні й цікаві. Кожна людина від них відчуває бальзам для душі, який надає сил і наснаги. Тож знайомтесь дорогенькі з нашими святами відомими і невідомими, відкривайте в них щось своє, можливо вдумливий і допитливий юний читач зацікавиться ними і сам продовжить свою дослідницьку роботу у пошуках нових обрядів та традицій нашої країни.

Підготувала бібліотекар Олена Рак

Переглядів: 135 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0