2017, П`ятниця, 20.10.2017, 14:37

Головна » 2016 » Березень » 5 » Святкове засідання літоб'єднання "Віра" з нагоди Міжнародного жіночого дня
Святкове засідання літоб'єднання "Віра" з нагоди Міжнародного жіночого дня

У передсвяткові дні в читальному залі бібліотеки ім. М. Островського зібралися чоловіки - члени Марганецького міського літературного об'єднання "Віра", щоб привітати жінок з "Віри" та бібліотекарів.

В гостинній атмосфері за чашечкою гарячої кави зі смаколиками зібралися найталановитіші творчі люди нашого міста в затишній бібліотеці, щоб створити поетичне свято, присвячене Міжнародному жіночому дню.

Кожний з чоловік по-своєму вітав жінок в залі.

Голова літоб'єднання "Віра" Анатолій Олексійович Антоненко для всіх жінок підготував по-справжньому весняні чарівні вербові котики, а також присвятив жінкам власні святкові вірші.

Поет-пісняр Микола Смирнов зачитав власного вірша "на 4 метри" та приніс запис романсу "Шампанское во льду" на його слова у виконанні відомих співаків.

Бард Юрій Дагаєв виконував свої найкращі пісні під гітару.

Равіль Байбурін емоційно продекламував вірш В. Висоцького.

Поет Олег Жига всіх вразив та звеселив своїми незвичними поетичними казками-гуморесками.

Поет Яков Должиков читав дуже чутливі вірші.

Такими палкими привітаннями всі присутні жінки були дуже зворушені та зачаровані. Чарівні поетеси також продовжили естафету декламування власних віршів. Кожна з жінок висловила теплі привітання зі святом 8 березня.

Свято було дуже веселим та різнобічним. Всі залишилися задоволеними та залишали бібліотеку в піднесеному святковому настрої.

Переглядів: 275 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1
«  Березень 2016  »