5 березня в колективі КЗ «ЦБС відділу культури виконкому Марганецької міської ради Дніпропетровської області» відбулися урочисті збори з нагоди 8 березня – Міжнародного жіночого дня.
![](https://1.bp.blogspot.com/-Nwgn1Nn9XAY/XmDSQBFdIsI/AAAAAAAAErw/93ZdpDOZRXsWy5rdC6RSISs8CF8BVbn5QCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8987.JPG)
Директор КЗ «ЦБС» Лідія Віталіївна Пономарьова у своїй доповіді підкреслила роль жінки у сучасному суспільстві, колективі, сім’ї і вихованні дітей. Розказала про досягнення бібліотекарів ЦБС в інформаційній, освітній, культурній і дозвіллєвій функціях, які виконують бібліотеки Марганецької міської територіальної громади.
![](https://1.bp.blogspot.com/-CXDik8xBiOU/XmDSPF5-JSI/AAAAAAAAErk/aSSl6sohsUwpt6mVYT21t16qr3woi_B8gCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8958.JPG)
За багаторічну, високопрофесійну і творчу працю на святкових зборах грамотами від адміністрації були нагороджені:
- Подобєдова Ю.О., заст. директора по роботі з дітьми КЗ «ЦБС»;
- Махасіна Т.Ф., провідний бібліотекар центральної міської бібліотеки;
- Рак О.В., бібліотекар центральної міської бібліотеки, голова ПК КЗ «ЦБС».
![](https://1.bp.blogspot.com/-KwVemVIRh4U/XmDSPRv5HqI/AAAAAAAAErs/g1lFHZO7EQIVO5Ryr3jOQzQx6fAGXEpMgCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8970.JPG)
Голова профспілкового комітету КЗ «ЦБС» Олена Василівна Рак привітала присутніх, побажала їм гарного весняного настрою, здоров’я, любові та вручила від імені адміністрації і профспілкового комітету КЗ «ЦБС» подяки:
- Патяці С.В., завідувачці бібліотеки-філії №1;
- Кучугурній Н.О., завідувачці сільської бібліотеки-філії №2 (с. Новокиївка).
![](https://1.bp.blogspot.com/-ONtcwzHHpJY/XmDSPbBkGLI/AAAAAAAAEro/iaKiqn2yCkAOOo0HryPnKTzF6wH-V6tSgCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8979.JPG)
З Міжнародним жіночим днем 8 березня всіх бібліотекарів привітала оригінальним солодким букетом завідувачка БФ №1 Світлана Володимирівна Патяка.
![](https://1.bp.blogspot.com/-sNvKFtMb1lU/XmDSyDMBP8I/AAAAAAAAEsI/m8yUgvnYGccGJitHx0AVjYukQmsbLHDoQCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8990.JPG)
Колектив бібліотечних працівників КЗ «ЦБС відділу культури виконкому Марганецької міської ради Дніпропетровської області» вітає усіх жінок-марганчанок зі святом весни! Бажає усім щастя, любові, надії, весняних квітів та сонячного тепла!
Л.В.Пономарьова, директор ЦБС |