2024, П`ятниця, 26.04.2024, 01:14

Головна » 2020 » Березень » 5 » Святкові збори колективу ЦБС
Святкові збори колективу ЦБС

5 березня в колективі КЗ «ЦБС відділу культури виконкому Марганецької міської ради Дніпропетровської області» відбулися урочисті збори з нагоди 8 березня – Міжнародного жіночого дня.

Директор КЗ «ЦБС» Лідія Віталіївна Пономарьова у своїй доповіді підкреслила роль жінки у сучасному суспільстві, колективі, сім’ї і вихованні дітей. Розказала про досягнення бібліотекарів ЦБС в інформаційній, освітній, культурній і дозвіллєвій функціях, які виконують бібліотеки Марганецької міської територіальної громади.

За багаторічну, високопрофесійну і творчу працю на святкових зборах грамотами від адміністрації були нагороджені:
- Подобєдова Ю.О., заст. директора по роботі з дітьми КЗ «ЦБС»;
- Махасіна Т.Ф., провідний бібліотекар центральної міської бібліотеки;
- Рак О.В., бібліотекар центральної міської бібліотеки, голова ПК КЗ «ЦБС».

Голова профспілкового комітету КЗ «ЦБС» Олена Василівна Рак привітала присутніх, побажала їм гарного весняного настрою, здоров’я, любові та вручила від імені адміністрації і профспілкового комітету КЗ «ЦБС» подяки:
- Патяці С.В., завідувачці бібліотеки-філії №1;
- Кучугурній Н.О., завідувачці сільської бібліотеки-філії №2 (с. Новокиївка).

З Міжнародним жіночим днем 8 березня всіх бібліотекарів привітала оригінальним солодким букетом завідувачка БФ №1 Світлана Володимирівна Патяка.

Колектив бібліотечних працівників КЗ «ЦБС відділу культури виконкому Марганецької міської ради Дніпропетровської області» вітає усіх жінок-марганчанок зі святом весни! Бажає усім щастя, любові, надії, весняних квітів та сонячного тепла!

Л.В.Пономарьова, директор ЦБС

Переглядів: 376 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0