2024, Субота, 27.04.2024, 05:12

Головна » 2017 » Листопад » 10 » Святкування Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва
Святкування Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва щорічно відзначається 9 листопада.

В цей день в Марганці у клубі «Дніпро»  відбулися святкові урочистості з нагоди свята. Глядацька зала зібрала творчих працівників установ культури: працівників бібліотек ЦБС, Палацу культури гірників, музичної школи, пенсіонерів і ветеранів культосвітньої роботи та всіх, хто якось пов’язаний з мистецтвом.

Погляд всіх присутніх зупиняла яскрава виставка народних майстрів міста, яка була організована в холі клубу. На ній були представлені роботи С.В.Шрамчевської, О.В.Кириленка, В.В.Аришевої, А.О.Худімової, а також роботи майстринь клубу за інтересами «Магія творчості", який діє при центральній міській бібліотеці ім.М.Островського:  О.Ю.Шаляпіної, С.О.Рубан, Т.І.Чайки та В.М.Шагойко.

З нагоди свята всіх присутніх в залі привітали:

- заступник міського голови Тетяна Вікторівна Платонова,

- начальник відділу культури Марганецької міської ради Марина Олександрівна Новосьолова,

- голова Марганецької міської профспілкової організації профспілки працівників культури Алла Петрівна Бідняк.

У своїх вітальних словах виступаючі звертали увагу на те, що саме ця галузь є надзвичайно відповідальною за збереження духовності нашого народу, історичної та культурної спадщини.

За вагомий внесок у розвиток культури міста, за високий професіоналізм та багаторічну сумлінну працю грамотою міського голови були нагороджені:

провідний бібліотекар відділу обслуговування центральної міської бібліотеки ім. Островського Марганецької міської ЦБС Мархасіна Тетяна Федорівна та

бібліотекар міської бібліотеки для дітей Марганецької міської ЦБС Середіна Любов Петрівна.

Подяки від відділу культури отримали:

провідний бібліограф Марганецької міської ЦБС відділу культури Забенько Ольга Валентинівна

та завідуюча бібліотекою-філією № 1 Марганецької міської ЦБС Патяка Світлана Володимирівна.

Грамотами профспілки працівників культури були нагороджені:

бібліотекар БФ №2 Мащенко Ірина Іванівна

та бібліотекар юнацького абонементу ЦМБ ім.М.Островського Жданова Вікторія Василівна.

Талановиті марганецькі артисти подарували землякам радість, посмішки і гарний настрій.

Інна Кандала, методист ЦБС та Вікторія Фіалковська, бібліотекар

Більше фото від Дар'ї Жданової:

Переглядів: 628 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2017  »