2024, Середа, 24.04.2024, 21:33

Головна » 2015 » Березень » 27 » Тренінг "Відкрий для себе Інтернет"
Тренінг "Відкрий для себе Інтернет"

В Марганецькій центральній міській бібліотеці ім.М.Островського проводяться тренінгові курси "Відкрий для себе Інтернет". Вони проходять в рамках проекту Марганецької міської ЦБС "Бібліотека - доступний Інтернет для тебе", представленого на конкурсі проектів "Організація нових бібліотечних послуг на основі безкоштовного доступу до інтернету" програми "Бібліоміст".

27 березня відбулося завершення тренінгового курсу для ще однієї групи користувачів поважного віку, які прагнули здобути знань і навичок щодо використання інтернету для задоволення різних потреб.

Під час тренінгового курсу учасники вчилися створювати папки та файли, виконувати різні операції з ними, вчилися працювати в інтернеті, користуватися електронною поштою та скайпом, а також познайомилися з соціальними мережами і завели собі сторінки в "Одноклассниках".

По завершенню заняття до учасників звернулася Ольга Забенько, яка проводила заняття з комп'ютерної гармотності. Вона подякувала за стараність у навчанні, побажала й подальшого успішного використання інтернету в своєму житті.

Учасниками курсу були:

Кошкіна Тетяна Олексіївна,

Матвеєва Ольга Олексіївна,

Іванюк Ольга Миколаївна,

Чайка Тетяна Ігорівна,

Топчий Людмила Миколаївна.

Учасники тренінгового курсу після останнього в курсі заняття з комп'ютерної грамотності в урочистій святковій атмосфері отримали сертифікати. Їх вручила директор Марганецької міської ЦБС Лідія Віталіївна Пономарьова.

Вручення сертифікатів директором Марганецької міської ЦБС Л.В.Пономарьовою Т.О.Кошкіній та О.О.Матвеєвій.

Вручення сертифікатів директором Марганецької міської ЦБС Л.В.Пономарьовою  О.М.Іванюк та Т.І.Чайці.

Вручення сертифікатів директором Марганецької міської ЦБС Л.В.Пономарьовою Л.М.Топчий.

З цієї радісною подією учасників вітала директор Марганецької міської ЦБС Лідія Віталіївна Пономарьова, координатор проекту Ольга Валентинівна Забенько і весь колектив центральної міської бібліотеки ім. М. Островського.

Всі учасники дякували Л. В. Пономарьовій, О.В.Забенько та всім працівникам ЦМБ ім.М.Островського за надану можливість освоїти віртуальний простір Інтернету.

Переглядів: 775 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/2

«  Березень 2015  »