2019, Неділя, 22.09.2019, 04:26

Бібліотека працює з 8-30 до 17-00, вихідний - вівторок. E-mail: biblioteka-ost@i.ua
Головна » 2013 » Вересень » 23 » Творчі перлини від бібліотеки
Творчі перлини від бібліотеки

В ході святкування Дня міста Марганця 21 вересня 2013 року  в центрі міста на площі ім.Леніна відбувся міський фестиваль майстрів народної творчості «Творчі перлини нашого міста», в якому взяли участь працівники бібліотеки ім.М.Островського.

Бібліотекар Олена Василівна Рак виставила свої роботи – «ляльки на удачу» з панчох.

На сьогоднішній день Олена Василівна виготовила вже більше 20 різноманітних ляльок, більша частина яких була представлена в День міста. Всі вони цікаві та неповторні. Ляльки виготовлені як сувеніри-обереги, як ексклюзивні подарунки друзям та близьким. Серед присутніх на площі виставка викликала неабиякий інтерес.

Марганчани охоче підходили і цікавилися ляльками, їх виготовленням. Для всіх бажаючих О.В.Рак провела майстер-клас.

Не менш привабливими для присутніх на святі були вироби надзвичайної краси, виготовлені з бісеру талановитими руками працівниці бібліотеки ім.М.Островського Любов Володимирівни Аврушкіної. Цим мистецтвом вона захопилося нещодавно, але вже досягла високої майстерності. Талановита майстриня вкладає частинку своєї душі в кожну квіточку, в кожний листочок, в кожне деревце, якими сповнена її багата колекція витворів з бісеру. Марганчани зацікавлено зупинялися біля виставки виробів з бісеру та дивувалися майстерності та неповторності кожного з них.

Хто не встиг побачити роботи талановитих майстринь О.В.Рак та Л.В.Аврушкіної, запрошуємо завітати до бібліотеки ім.М.Островського! Тут ви зможете не тільки побачити на власні очі  рукотворні перлини, а й отримати поради від майстринь щодо їх виготовлення.

Переглядів: 448 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2013  »