2024, П`ятниця, 19.04.2024, 03:30

Головна » 2016 » Травень » 19 » У бібліотеці проведений День фахівця
У бібліотеці проведений День фахівця

19 травня 2016 року в центральній міській бібліотеці ім. М. Островського  був проведений міський міжвідомчий  День фахівця «Традиційні і нетрадиційні форми залучення читачів до бібліотеки».

IMG_3100

День фахівця відкрила керуючий справами міськвиконкому Н.М. Каленюк, яка розповіла про роботу закладів культури міста на сучасному етапі, про координацію роботи цих закладів на час підготовки та проведення міських масових заходів. Вона підкреслила, що бібліотеки в місті – це джерела духу, розуму, моралі, що бібліотекарі – хранителі того, що людством створено в віках, і найсучасніші фахівці бібліотечної праці, постійно шукаючі інноваційні форми та методи роботи з користувачами.

IMG_3117

Наталія Михайлівна підкреслила, що бібліотеки в нашому місті знаходяться зараз на шляху успішної реалізації своєї фундаментальної місії – забезпечення користувачам якнайширшого доступу до різноманітних ресурсів, побажала присутнім здоров’я, щастя, успіхів і творчості в бібліотечній справі.

З консультаціями по темі семінару виступили директор Марганецької міської ЦБС Пономарьова Л.В. та бібліотекар міської бібліотеки ім. М.Островського  Рак О.В.

IMG_3098

IMG_3152

Про пункт європейської інформації «Все про Європу»​ виступила провідний бібліограф Марганецької міської ЦБС Забенько О.ВТакож вона закликала колег відкривати такі пункти європейської інформації в своїх бібліотеках.

IMG_3172

Як професійно спілкуватися онлайн через віртуальну газету «Марганець бібліотечний» поділилася методист Марганецької міської ЦБС  Кандала І.О..

IMG_3107 - Копія

З обміном досвіду «Інноваційні підходи до обслуговування користувачів-юнацтва в бібліотеці-філії №2 Марганецької міської ЦБС» виступила Поклонська-Горб О.К., бібліотекар юнацького абонементу.

IMG_3157

Огляд віртуальних ресурсів на допомогу в роботі з юнацтвом зробила Жданова В.В., бібліотекар юнацького абонементу бібліотеки ім. М. Островського.

Відбулася зустріч з народним майстром м. Дніпропетровська Валентиною Василівною  Передерій.

IMG_3163

День фахівця налаштував сім’ю бібліотечних працівників нашого міста на пошуки нових підходів в обслуговуванні користувачів, на щоденний творчий підхід до різних напрямків бібліотечної роботи.

Підготувала директор Марганецької міської ЦБС

Л.В. Пономарьова