2024, П`ятниця, 19.04.2024, 08:59

Головна » 2015 » Січень » 21 » УВАГА! Конкурс на кращий відеоролік про бібліотеку ім.М.Островського
УВАГА! Конкурс на кращий відеоролік про бібліотеку ім.М.Островського

Відділ культури виконкому Марганецької міської ради та

центральна міська бібліотека ім. М. Островського

оголошують

конкурс на кращий відеоролик

«Моя улюблена бібліотека»!

1. Загальні положення.
1.1 Конкурс на створення кращого рекламного відеоролика «Моя улюблена бібліотека» (про марганецьку центральну міську бібліотеку ім. М. Островського) проводиться з 1 лютого по 30 серпня 2015 року.
1.2. На конкурс приймаються творчі роботи усіх бажаючих.

2. Умови конкурсу.
2.1. Для участі в конкурсі усім авторам необхідно підготувати відеоролик по указаній тематиці і здати у міську бібліотеку ім.М.Островського не пізніше 30 серпня 2015 року.
2.2. Робота повинна представляти собою відеоролик на електронному носії в одному екземплярі тривалістю до 1 хв..
2.3. Зміст відеоролика повинен відповідати указаній тематиці і загальноприйнятим нормам етики в цивілізованому суспільстві. Матеріали можуть носити гумористичний, документальний, художній характер. Будь-які імпровізації та творчі інтерпретації на дану тему – схвалюються!
2.4. До роботи, представленої на конкурс необхідно додати заявку на участь, в якій слід вказати:

а) назва роботи;

б) дані про автора: прізвище, ім’я, по батькові; вік, домашня адреса, контактні телефони.

3. Журі конкурсу.
3.1. Склад журі затверджується наказом начальника відділу культури міськвиконкому.
3.2. Склад журі:

Севастіді Т. С. – начальник відділу культури виконкому Марганецької міської ради;

Пономарьова Л. В. – директор Марганецької ЦБС, завідуюча бібліотекою ім. М. Островського;

Кандала І. О. – методист Марганецької ЦБС;

Антоненко А. О. – поет, письменник, голова міського літературного об’єднання «Віра»;

Малишева В. О. – директор ТРК «МСТ»;

Чуб Т. В. – завідувач відділом інформаційно-медійного забезпечення виконкому міської ради;

Неділько В. – студентка Марганецького гірничого коледжу.

4. Підведення підсумків конкурсу.
4.1. Журі буде підводити підсумки конкурсу відеороликів у Марганецькій центральній міській бібліотеці ім. М. Островського з 01 по 10 вересня 2015 року.
4.2. Переможці конкурсу будуть нагороджені в вересні 2015 року – на час проведення свята Дня міста Марганця.

5. Нагородження.
5.1. Переможцям конкурсу вручаються: за перше місце – 500 грн., за друге і третє місце – пам’ятні подарунки.

6. Контактна інформація по питанням конкурсу.
Свої питання та побажання виз можете поставити за телефонами:
Відділ культури міськвиконкому: 2-10-87
Центральна міська бібліотека ім. М. Островського: 2-22-40
та по електронній пошті за адресами:
 biblioteka-ostrovsk@rambler.ru
 biblioteka-ost@i.ua.

Бажаємо успішної участі та перемоги!

Переглядів: 940 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1

«  Січень 2015  »