2024, П`ятниця, 19.04.2024, 09:39

Головна » 2015 » Жовтень » 17 » Вечір авторської пісні
Вечір авторської пісні

17 жовтня 2015 року у Марганецькій центральній міській бібліотеці ім. М. Островського відбувся вечір авторської пісні "Как здорово, что все мы здесь сегодня собрались", на який завітали гості із міста Запоріжжя - талановиті поети та музиканти творчого об’єднання «Росток». Ініціатором вечора був Юрій Федорович Дагаєв - відомий в місті викладач музичної школи, поет, композитор, виконавець. Відкрив вечір голова міського літературного об’єднання «Віра» Анатолій Олексійович Антоненко.

На цей вечір до читального залу прийшло багато шанувальників та прихильників пісенної та поетичної творчості. Протягом всього вечора гості із Запоріжжя дарували гарний настрій марганчанам. В дружній атмосфері пролунали вірші і пісні майстрів слова: Андрія Мауріна, Тетяни Білої, Анатолія Тарасовського, Андрія Шмиріна, Ніни Іоніної, Дмитра Глушко, Лариси Бурдило, Володимира Козировського, Володимира Чайкіна, Ольги Ліщук, Станіслава Бережного, Евгенія Горохова, Віталія Кропивки.

На захід завітали представники місцевого літературного об’єднання «Віра»: О. М. Багаутдінов, Т. О. Кошкіна, Т. І. Єгорова, В. П. Сокур, А. І. Луговий, Л. В. Лопатюк, Г. О. Самойленко, М. І. Напалюк.
    Чудовим подарунком для всіх марганчан стали книги, які подарували наші гості, а саме збірка віршів А. Тарасовського «Распахивая душу» та поетичний збірник Ольги Ліщук «Чудеса по заказу». Тож, шановні марганчани, центральна міська бібліотека ім. М. Островського запрошує всіх познайомитися з чудовою поезією творчо обдарованих людей.
   Д
иректор Марганецької міської ЦБС Л. В. Пономарьова від імені всіх працівників центральної міської бібліотеки ім. М. Островського та гостей заходу подякувала запорізьким поетам та музикантам за чудові враження від вечора.

Вражений талантом запорізьких бардів відомий марганецький поет, голова міського літературного об'єднання "Віра" Анатолій Антоненко присвятив членам творчого об'єднання "Росток" вірш:

Для творческого объединения «Росток» г. Запорожья

Выражаю друзьям общее мнение.

Это факт, я не пользуюсь сплетнями.

Вы вначале были такими осенними,

А в конце стали очень летними.

Покоряя своим обаянием,

Как вы души нам растревожили!

Ну, какие там расстояния

Между Марганцем нашим и Запорожьем.

Может, будем дружить домами,

Будем в гости ходить друг к  другу,

Чтоб возникшее в этом зале пламя

Не могла погасить никакая вьюга.

Анатолій Антоненко

17.10.2015

Гості в залі в очікуванні творчих подарунків

Анатолій Антоненко, голова міського літературного об'єднання "Віра" вітає запорізьких бардів та гостей в залі

Запорізька поетеса Лариса Бурдило була ведучою вечору

Пісні виконують запорізькі барди Тетяна Біла та Андрій Маурін

Надзвичайні поезії від Анатолія Тарасовського

Запорізький бард Андрій Шмирін

Вірші читає член Запорізького творчого об'єднання "Росток" Ніна Іоніна

Запорізький бард Дмитро Глушко

Запорізький бард Володимир Козеровський вміє не лише талановито співати, але й насвистувати мелодію

Поезії читав член Запорізького творчого об'єднання "Росток" Володимир Чайкін

Пісні у виконанні Тетяни Білої та Ольги Ліщук

Поетичне слово від Геннадія Самойленка

Лариса Бурдило - не тільки чудова ведуча вечора, вона ще й талановита поетеса.

Емоційні пісні від Станіслава Бережного

Тетяна Біла складає вірші для дітей і дорослих

Жартівливі, захоплюючі пісні у виконанні Євгена Горохова

Саркастичні, але справедливі музичні твори виконав Віталій Кропивка

Для друзів із Запоріжжя співає марганецький бард Юрій Дагаєв

Фото на згадку про чудову зустріч, про вечір, сповнений надзвичайних емоцій та дивовижних вражень.

Члени Марганецького міського літературного об'єднання "Віра" разом із членами Запорізького творчого об'єднання "Росток".

Книги, подаровані бібліотеці ім. М. Островського авторами, запорізькими поетами  - Ольгою Ліщук та Анатолієм Тарасовським.

Переглядів: 748 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2015  »