2024, Вівторок, 23.04.2024, 15:24

Головна » 2016 » Лютий » 4 » Вечір пам'яті з нагоди 72-ї річниці визволення м. Марганця від німецьких окупантів

4 лютого 2016 року в Марганецькій центральній міській бібліотеці ім. М. Островського відбувся захід, присвячений 72-ій річниці з Дня визволення міста Марганця від нацистівНа вечір пам’яті «Не вмирає слава, не вщухає біль» було запрошено представників міської ради ветеранів війни та праці, учнів і викладачів ЗОШ №12.

Ведучі заходу, бібліотекарі читального залу ЦМБ Вікторія Фіалковська та Ольга Середіна розповіли про сумні, тяжкі часи, героїчні вчинки наших земляків, які, не замислюючись, віддавали своє життя, боронивши свій рідний край.

Змістовну розповідь ведучих супроводжувала презентація Power Point, яку підготувала провідний бібліограф Марганецької міської ЦБС О.В.Забенько.

З кожним днем учасників, свідків подій масштабної війни залишається все менше, тому ми цінуємо кожне слово, спогад ветеранів про свій слід в історії Вітчизни.

Всі присутні із задоволенням та великим захопленням слухали розповіді шанованих людей нашого міста: голови міської ради ветеранів війни та праці, підполковника, ветерана військової служби Віталія Івановича Чупкіна та полковника, члена президії міської ради ветеранів війни та праці, кандидата історичних наук, доцента Анатолія Семеновича Степанова.

Виступає В.І. Чупкін

А. С. Степанов

Родзинкою заходу став виступ відомого в Марганці вокального ансамблю міської ради ветеранів війни та праці «Бойові подруги» (художній керівник – Людмила Миколаївна Топчій, музичний керівник – Михайло Давидович Блувбанд).

Співає М.Д.Блувбанд

Виконані пісні зворушили присутніх, допомогли створити на заході атмосферу чуйності, гордості та поваги. Учні щиро аплодували учасницям ансамблю «Бойові подруги».

Мешканці міста ніколи не забудуть нашої героїчної сторінки історії і подвиг тих, хто очистив марганецьку землю від німецьких окупантів. Загиблі герої завжди житимуть в нашій пам’яті!

Наприкінці заходу ведучі побажали всім міцного здоров’я, родинного затишку і довгих років життя. Миру й добра!

Переглядів: 711 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1

«  Лютий 2016  »