2024, Четвер, 25.04.2024, 19:58

Головна » 2014 » Червень » 23 » Відзначали День журналіста
Відзначали День журналіста

5 червня 2014року в читальному залі ЦМБ ім. М. Островського відбувся тематичний вечір «В епіцентрі подій - журналіст», присвячений Дню журналіста. Це професійне свято було засновано Указом Президента України в травні 1994 року. Але сьогодні День журналіста - це не тільки професійне свято працівників засобів масової інформації: журналістів, кореспондентів і репортерів, це загальнонародне свято. Бо важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події та факти нашого життя.

У читальному залі центральної міської бібліотеки зібралися всі члени Марганецької первинної організації Національної спілки журналістів України, що працюють в газетній, візуальнії, теле-, радіо-, інтернет- та фотожурналістиці.

Від імені міського голови м. Марганця О.Г. Бідняка і всіх працівників міськвиконкому з Днем журналіста присутніх привітала керуюча справами виконкому О.М.Максименко.

Вона урочисто вручила Золоту медаль української журналістики Ткаченко А. І. - журналісту-ветерану, головному редактору міської газети «Шахтар Марганця», члену правління Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України, керівнику марганецької первинної організації Національної спілки журналістів України, наставнику і вихователю не одного покоління журналістів нашого міста. Всі 45 трудових років Алла Іванівна віддала журналістиці, з яких 37 років пропрацювала в міській газеті «Шахтар Марганця».
       Цього вечора марганецьких журналістів сердечно привітали зі святом: ансамбль скрипалів - викладачів міської музичної школи під керівництвом завуча цієї школи С. Д. Скрипкіної; найкраща пара студії бально-спортивного танцю «Лідер» Назар Зайцев та Ірина Глуховченко; провідний стоматолог нашого міста, поет, прозаїк, історик-краєзнавець, керівник міського літературного об'єднання «Віра» А. А. Антоненко; поет, композитор, виконавець М. Р. Нех.

Далі керівник Марганецької первинної організації НСЖ України А. І. Ткаченко привітала всіх присутніх колег з професійним святом і вручила їм нагороди: почесним знаком Національної спілки журналістів України були відзначені Світлана Сулаєва, заступник головного редактора «Шахтар Марганця», і Катерина Рагутська, головний редактор ТРК «МСТ»; знаком «Ветеран журналістики» були нагороджені Юрій Печерський, Володимир Котов, Леонід Боровик, Таміла Чепелянська і Галина Лаврушина, які знаходяться на заслуженому відпочинку, але співпрацюють з колегами по перу, ЗМІ, редагують книги місцевих авторів, беруть активну участь у навчанні та вихованні молодих журналістів міста; грамотою НСЖУ були відзначені Вікторія Димашок, кореспондент міської газети «Шахтар Марганця», Олена Лосєва, редактор програм ТРК «МГЗК-ТВ», і Любов Павленко, головний режисер ТРК «МСТ»; грамоти ДОО НСЖУ були вручені Олені Мухіній, начальнику відділу культури виконкому Марганецької міської ради; Михайлу Верстьяку, телеоператорові ТРК «МСТ»; Альоні Толстих, журналісту ТРК «МГЗК-ТВ»; Олександру Мухіну, спеціалісту відділу інформаційно-медійного забезпечення міської ради та головному спеціалісту цього ж відділу Тетяні Чуб.

Ткаченко А. І. побажала присутнім журналістам міцного здоров'я, високого професіоналізму, цікавих газетних статей і телевізійних репортажів, творчих злетів, пошуків і знахідок.

Бібліотекар читального залу Фіалковська В. В. оформила до Дня журналіста виставку з однойменною назвою, де показала читачам останні видання місцевих газет, фотографії журналістів-ветеранів нашого міста і колективні фотографії журналістів ЗМІ міста Марганця, провела її огляд, де підкреслила, що:

Журналіст - це не професія,
 А покликання гарячих сердець.
 Підтримайте один одного разом,
 У справі правди несучи свій хрест.
 Нехай сюжети легко сплітаються
 У репортажі, есе, статті,
 Ну, а в житті все виходить
 З краплею радості і любові!

Від імені колективу ЦМБ ім. М. Островського ведуча вечора, директор Марганецької міської ЦБС Пономарьова Л. В. побажала великій творчій журналістській родині свободи пера, сильних крил, повної реалізації в області журналістики, добрих сенсацій і позитивних новин.

Переглядів: 1015 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1

«  Червень 2014  »