2024, Понеділок, 29.04.2024, 13:45

Головна » 2024 » Лютий » 23 » "Війна триває: історія десятилітнього спротиву" до другої річниці вторгнення російської федерації в Україну

24 лютого виповнюється 730 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку москва розпочала проти України 9 років тому з окупації Криму у 2014 році.

Своєю збройною агресією росія розв’язала першу в XXI столітті континентальну війну в Європі, підірвавши систему колективної світової безпеки, встановлену після Другої світової війни.

За два роки, що минули, Український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом, що чисельно переважає.

Бібліотека підготувала книжкову виставку "Війна триває: історія десятилітнього спротиву", де наші читачі зможуть ознайомитися з літературою про жорстоку війну, яка росія розв'язала проти України.

Україна ефективно стримує російську збройну агресію завдяки зусиллям на військовому, дипломатичному, інформаційному фронтаха також потужній міжнародній допомозі. Ми боротимемося, доки не звільнимо від окупанта останній сантиметр української землі. Тож наше суспільство має й надалі залишатися консолідованим для перемоги над агресором і розбудови демократичної правової держави в сім’ї європейських народів.

Вистояли – переможемо!

Переглядів: 80 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0