2024, П`ятниця, 29.03.2024, 09:56

Головна » 2012 » Лютий » 24 » Виставка до 80-річчя створення Дніпропетровщини
Виставка до 80-річчя створення Дніпропетровщини

ЛІТЕРАТУРНІ ПЕРЛИНИ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ

Міська бібліотека ім.М.Островського до славного ювілею області підготувала книжкову виставку "Дніпропетровщина – душа і серце України", яка поведе наших читачів стежками історії рідного краю.

Виставка розповість про пам'ятки старовини і чудеса сьогодення, познайомить з відомими і талановитими земляками.

Матеріали виставки висвітлюють ті позитивні зміни, що відбуваються в різних регіонах області, а також в нашому місті. Це завдяки злагодженим і спільним діям органів місцевої влади і громади за підтримки губернатора області Олександра Вілкула.

Все більше залучаються в розвиток і розбудову нашого міста місцеві мешканці. На виставці є фотографії кращих земляків, яких читачі повинні знати в обличчя.

Хочеться відзначити, що на виставці зібрані книги про виданих земляків Дніпропетровщини, які уже прославили чи нині прославляють Україну, працюючи на Батьківщині. Є такі люди і в нашому місті. Про їхні бойові і трудові подвиги розповідає книга нашого місцевого журналіста Юрія Печерського "Дорогі мої марганчани".

Напередодні свята колектив бібліотеки від щирого серця вітає всіх земляків Дніпропетровщини з ювілеєм і бажає міцного здоров'я, сімейного тепла і благополуччя, злагоди та нових досягнень задля розвитку нашої славної Дніпропетровщини і всієї країни.

Переглядів: 1014 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1

«  Лютий 2012  »