|
Головна » 2020 » Лютий » 24 » Виставка ляльок майстрині Тетяни Чайки
11:50 Виставка ляльок майстрині Тетяни Чайки |
Кожен дорослий в душі назавжди залишається дитиною. Може, тому нас в будь-якому віці так тягне до ляльок. А одна з майстринь клубу за інтересами "Магія творчості" Тетяна Чайка відкрила в себе талант до виготовлення унікальних тендітних ляльок з паперу.
![](https://1.bp.blogspot.com/-GXJRm66XmZU/XlOcld8aIhI/AAAAAAAAEmI/sPulGE_0FWYHXeUUxofRjMsTdSHVyZDiACNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8848.JPG)
Вони несуть різні образи, створені на різні теми. Кожна з ляльок має свій неповторний характер. Майстриня Тетяна Ігорівна старанно проробляє кожну найдрібнішу деталь ляльки. Якщо придивитися, ви побачите, як уважно продумані риси обличчя, вбрання та аксесуари лялькових виробів.
![](https://1.bp.blogspot.com/-ZezGG8U-qaY/XlOclKIRICI/AAAAAAAAEmE/bnCVf2XGLcwOh_h1r934OkiuiRk1nuOdwCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8849.JPG)
Як щира українка, Тетяна Чайка захоплюється красою національного українського одягу. В її колекції є ціла низка ляльок в українському етностилі. Вони найбільше викликають увагу у відвідувачів бібліотеки.
![](https://1.bp.blogspot.com/-MSaq16wBhUQ/XlOdLE3O8LI/AAAAAAAAEmU/j1bfKAmue2ECovG_fxkrf9tdOpUlKD7pgCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8852.JPG)
Завітайте до бібліотеки, щоб особисто побачити ці дивовижні ляльки та визначити, яка найбільше до вподоби!
![](https://1.bp.blogspot.com/-1xDHMhdQEko/XlOdLRtBBQI/AAAAAAAAEmY/-NIRulKUfSUI7RNxrszfH62FH5FuH2cPACNcBGAsYHQ/s1600/IMG_8854.JPG)
Підготувала Ольга Забенько, пр. бібліограф ЦБС |
Переглядів: 497 |
Додав: Biblioteka
| Рейтинг: 5.0/1 |
|
|