2024, Четвер, 25.04.2024, 17:51

Головна » 2019 » Жовтень » 16 » Виставка "Моя Україна - колиска козацької волі"
Виставка "Моя Україна - колиска козацької волі"

14 жовтня об’єднує величні свята: День українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці і державне свято – День захисника України. 14 жовтня Україна вшановує своїх Героїв, тих, хто упродовж століть боронив нашу рідну землю від ворога. У різні часи ці люди писали сторінки історії нашої Батьківщини та ціною власного життя доводили право українців на власну державу.

З нагоди цього надсвяткового дня в Марганці проходила низка різноманітних заходів. Бібліотека ім. М. Островського також долучилася до урочистостей.

Бібліотекарі читального залу центральної міської бібліотеки ім. М. Островського Вікторія Фіалковська та Лідія Мельникова підготували яскраву виставку "Моя Україна - колиска козацької волі". Цю виставку вони представили до перегляду марганчанам та гостям міста 14 жовтня в LOVE-парку. А бібліотекар Ірина Мащенко розробила і провела історичну вікторину.

Козацьке героїчне минуле і досі відгукується в душах їх нащадків. Пам'ять про славетних предків процвітає та ретельно зберігається марганчанами. Дізнатися більше про козацькі часи кортіло і дорослим, і дітям. А малюки, які ще не вміють читати, тяглися до книжечок, хоча б доторкнутися до яскравих малюнків та ілюстрацій славетних українських героїв.

Марганецька центральна міська бібліотека ім. М. Островського щиро вітає марганчан, захисників України з цим святом! Наш святий обов’язок – берегти світлу пам’ять про захисників України. Низько вклоняємося українським воїнам і дякуємо за ваш неоціненний подвиг! Вшановуємо міцність духу наших славних предків та пишаємось хоробрістю сучасних героїв – захисників української землі!

Слава Україні!

Публікацію підготувала