2024, Четвер, 25.04.2024, 18:23

Головна » 2012 » Травень » 28 » Виставка "Світ рукотворного дива"
Виставка "Світ рукотворного дива"

Шановні читачі!

В бібліотеці діє виставка "Світ рукотворного дива".

На ній представлені чудові витвори художньо-прикладного мистецтва Ірини Зайцевої та "ляльки на удачу" Олени Рак.

Зайцева Ірина Костянтинівна народилася в м. Марганці. В1994 закінчила ПТУ №68 за спеціальністю кравець-вишивальниця IV розряду. В 1999р. Ірина Костянтинівна відкрила приватне ательє "РІО" з ремонту і пошиття одягу. Дуже швидко ательє викликало широкий попит у марганчан.
Ірина Костянтинівна Зайцева чудова дружина і мама трьох синів.
   Вона любить читати книги і періодику (поезію, класику, літературу з медицини, психології, етики). Любить дуже квіти, рибок і черепаху, що живе в їхній сім'ї.
На сьогоднішній день Ірина Костянтинівна захоплюється художньо-прикладним мистецтвом.

Вона отримала Диплом І ступеня в XI обласному конкурсі робіт художньо-прикладного мистецтва "Сімейні скарби Дніпропетровщини" у номінації "М'яка іграшка". З виробами Ірини Зайцевої у техніці "валяння" ви зможете ознайомитися на виставці "Світ рукотворного дива".
   Друга частина виставки - не менш цікава - це ляльки на удачу Олени Василівни Рак, яка працює в бібліотеці ім.М.Островського на абонементі для дорослих.

"Лялька на удачу" призначена швидше для духовної насолоди. Зроблена вона з простої панчохи і синтепону плюс фантазія автора.
  Захоплення скульптурно-текстильною (панчоховою) технікою виникло нещодавно, але дуже захопило. Разом з маленькою донечкою Марійкою, яка з великим ентузіазмом включилася в роботу, кожного вечора вони виготовляють ляльки. До захоплення долучається і старша дочка Юля, яка уважно обирає моделі з книг, які мама приносить з бібліотеки.

Запрошуємо всіх до читального залу бібліотеки ім.М.Островського, щоб дізнатися більше про незвичайні захоплення марганчанок!

Переглядів: 1263 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1

«  Травень 2012  »