2024, П`ятниця, 19.04.2024, 16:34

Головна » 2021 » Березень » 4 » Виставка творчих робіт Ольги Шаляпіної "Кольорова мелодія душі"
Виставка творчих робіт Ольги Шаляпіної "Кольорова мелодія душі"

"...Ласкаве сонечко сміється все тепліше,
Своїми променями ніжно обіймає.
По вулиці Весна іде розкішна,
Холодну Зиму радо проводжає..."

С.Рубан

Березень завжди зароджує в наших душах очікування тепла, це надія на світле і добре, радісне і приємне. Першим весняним святом, таким теплим і ніжним, є жіночий день 8 березня. Адже жінка - це краса і ніжність, це посмішка і світло, це кохання і радість. Саме такі емоції викликають творчі роботи майстрині клубу за інтересами "Магія творчості", працівниці центральної міської бібліотеки Ольги Шаляпіної.

Напередодні свята 8 березня майстриня презентує  виставку свої творчих робіт «Кольорова мелодія душі».

Роботи, представлені на ній, виконані в новій техніці декоративне панно. У кожний свій виріб майстриня вкладає всю свою майстерність та любов до людей, вона намагається відтворити те, що полонить душу, хвилює серце. Роботи прикрашені квітами, яскравими пташками, що створюють весняний настрій при спогляданні виставки. Як говорить майстриня: "Хочу одного: навколо так багато краси, нехай її бачать люди і від цього добрішають". У кожній роботі  відчуваються тонкий художній смак, багатство фантазії, оптимізм.

Запрошуємо завітати до бібліотеки та поринути у світ прекрасного в творчих роботах О.Ю.Шаляпіної. Виставка експонується в читальному залі Марганецької центральної міської бібліотеки.

Переглядів: 321 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2021  »