Цієї неділі, 19 квітня, православні християни будуть святкувати Великдень. Це світле свято пам’яті про диво воскресіння Сина Божого відзначається християнами усього світу протягом багатьох століть.
![](https://1.bp.blogspot.com/-HV1ojC2-CTs/XpbLT4hPgeI/AAAAAAAAE1g/Ew2iHQHC24kVCpun3I9Cgj4lHrWYL88WwCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_9083.JPG)
Для українців Великдень – одне з основних річних свят. Його традиції передаються із покоління в покоління. Це свято прийнято проводити в колі близьких та рідних. За святковий стіл сідають відразу після молитви чи в церкві, чи вдома, хто не може відвідати храм. Велика неділя символізує очищення душі та позбавлення від гріхів, тому зустрічати її потрібно зі світлими помислами, чистим не тільки фізично, а й духовно.
![](https://1.bp.blogspot.com/-9q5DmWip15I/XpbKslqt9zI/AAAAAAAAE1E/BhXd8ZKSvvIyEo_EJ_NJ27_E7HoSKY4bwCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_9079.JPG)
У цьому році через карантин весь світ святкуватиме Великдень в незвичному режимі, але ми сподіваємося, що в цей святковий день Бог почує наші молитви, і страшна біда, що панує по всій Землі, відступить!
![](https://1.bp.blogspot.com/-ut4v2Y9cw7k/XpbKs4hLHyI/AAAAAAAAE1M/Vg8AU0QXwRAuirzXDeMgcQ6EK9B2hh4FwCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_9081.JPG)
Любі наші читачі, після карантину ми чекаємо на вас. До цього світлого дня бібліотекарями читального залу Марганецької центральної міської бібліотеки підготовлена виставка-інсталяція «Великодні дзвони».
![](https://1.bp.blogspot.com/-UfVGDCzTBmw/XpbKsrK_SvI/AAAAAAAAE1I/tEA3yKQk6PUYYUOomgcGLvQlRwfJ6yYIwCNcBGAsYHQ/s1600/IMG_9082.JPG)
На виставці представлені книги про Великдень, його традиції святкування, про великодній стіл. Гарним доповненням виставки стали роботи марганецької майстрині Ольги Шаляпіної: великодні вишиті бісером рушники, банти, писанки, крашанки та ікони.
Колектив бібліотеки вітає всіх марганчан з Великоднем! Бажаємо вам міцного здоров’я, смачної паски та добробуту в родині! Христос воскрес!
Вікторія Фіалковська, Ольга Середіна |