2024, Четвер, 25.04.2024, 21:46

Головна » 2020 » Квітень » 15 » Виставка «Великодні дзвони»
Виставка «Великодні дзвони»

Цієї неділі, 19 квітня, православні християни будуть святкувати Великдень. Це світле свято пам’яті про диво воскресіння Сина Божого відзначається християнами усього світу протягом багатьох століть.

Для українців Великдень – одне з основних річних свят. Його традиції передаються із покоління в покоління. Це свято прийнято проводити в колі близьких та рідних. За святковий стіл сідають відразу після молитви чи в церкві, чи вдома, хто не може відвідати храм. Велика неділя символізує очищення душі та позбавлення від гріхів, тому зустрічати її потрібно зі світлими помислами, чистим не тільки фізично, а й духовно.

У цьому році через карантин весь світ святкуватиме Великдень в незвичному режимі, але ми сподіваємося, що в цей святковий день Бог почує наші молитви, і страшна біда, що панує по всій Землі, відступить!

Любі наші читачі, після карантину ми чекаємо на вас. До цього світлого дня бібліотекарями читального залу Марганецької центральної міської  бібліотеки підготовлена виставка-інсталяція «Великодні дзвони».

На виставці представлені книги про Великдень, його традиції святкування, про великодній стіл. Гарним доповненням виставки стали роботи марганецької майстрині Ольги Шаляпіної: великодні вишиті бісером рушники, банти, писанки, крашанки та ікони.

Колектив бібліотеки вітає всіх марганчан з Великоднем! Бажаємо вам міцного здоров’я, смачної паски та добробуту в родині! Христос воскрес!

Вікторія Фіалковська, Ольга Середіна

Переглядів: 371 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1