2024, П`ятниця, 19.04.2024, 12:25

Головна » 2013 » Лютий » 7 » Виставка виробів з бісеру
Виставка виробів з бісеру

Шановні читачі!

Пропонуємо Вашій увазі незвичайну виставку - виставку виробів з бісеру двох майстринь працівниці ЦМБ ім.М.Островського Любов Володимирівни Аврушкіної та наших читачів Тетяни Юріївни Шаблі та її дочки Анни.

Любов Володимирівна почала займатися мистецтвом бісероплетіння нещодавно, але вже має, чим пишатися.

Вдень вона працює в бібліотеці ім.М.Островського, а вечорами плете свої гарні роботи.

Її вироби незвичайні, дуже тендітні.

На виставці є декоративні дерева, кущик полуниці, різноманітні квіти та інше.

А чи помітили ви маленького метелика, що прилетів на квіти, які виготовила Любов Володимирівна?

Більш досвідченою майстринею в цьому мистецтві є Тетяна Юріївна Шабля.
   Тетяна успішно освоїла мистецтво виготовлення поробок з бісеру за останні 2 роки. Свої роботи вона виставляла на День міста Марганця. Вони привернули увагу багатьох марганчан та гостей міста.

Намір спробувати себе у мистецтві виготовлення робіт з бісеру з'явився після перегляду літератури, яку вона брала читати в бібліотеці ім.М.Островського.

Ідеї виробів приходять спонтанно. Тетяна Юріївна намагається урізноманітнювати види своїх виробів. Це і квіти - гіацинт, гліцинія, бузок, а також дерева - горобина, клен, дуб. На сьогодні в своєму мистецтві Тетяна Шабля досягла досить високого рівня.

Тепер вона навчає виготовляти вироби з бісеру свою доньку Анну. Вона вже робить успіхи, та навіть втілює в бісері свої власні ідеї.

На нашій виставці ви можете бачити павучків, скорпіона, змійку, павутинку. Все це виготовили власними руками Анна Шабля.

Більше фото у фотоальбомі.

Переглядів: 3850 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 2.0/1

«  Лютий 2013  »