2024, Четвер, 18.04.2024, 14:42

Головна » 2015 » Лютий » 13 » Вручення сертифікатів учасникам тренінгу "Відкрий для себе Інтернет"
Вручення сертифікатів учасникам тренінгу "Відкрий для себе Інтернет"

13 лютого в центральній міській бібліотеці ім.М.Островського відбулося останнє тренінгове заняття з комп'ютерної грамотності з курсу "Відкрий для себе Інтернет".

По закінченню навчального заняття учасники тренінгів урочисто отримали сертифікати. Задля цієї події до бібліотеки завітала начальник відділу культури виконкому Марганецької міської ради Тетяна Сергіївна Севастіді. А в Центрі вільного доступу до Інтернету зібрався весь колектив центральної міської бібліотеки ім.М.Островського. Координатор тренінгів Ольга Валентинівна Забенько привітала всіх учасників із завершенням курсу і побажала використовувати отримані знання надалі.

Учасник тренінгу Віталій Іванович Чупкін від всіх учасників подякував адміністрації бібліотеки, всьому колективу та координатору тренінгу за таку чудову можливість долучитися до світу електронної інформації. Звернувся до присутніх зі слова вдячності учасник тренінгів Віктор Васильович Молібога.

Учасник проекту Іван Іванович Ігнатченко радісно прийняв сертифікат і висловив плани на майбутнє щодо подальшого використання Інтернету. Учасник проекту Михайло Євгенович Навроцький подякував за отримані знання та навички, з піднесеним радісним настроєм прийняв сертифікат про проходження курсу.

Всі учасники раділи, що отримали диски із  відеоуроками для подальшої самоосвіти стосовно роботі на комп'ютері та в Інтернеті.

Переглядів: 786 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1

«  Лютий 2015  »