2024, Вівторок, 23.04.2024, 14:24

Головна » 2021 » Листопад » 19 » Всесвітній день дитини
Всесвітній день дитини

Всесвітній день дитини відзначається 20 листопада як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення добробуту  дітей в усьому світі.

Саме у цей день – 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини. З 1990 року у Всесвітній день дитини відзначається річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини.

Як зазначається в документі:

Читай більше: https://www.content.net.ua/registration/content/ua3878/pages/f33823.html

Метою святкування Всесвітнього дня дитини є привернення уваги широкої громадськості, організацій та урядових установ до питань, спрямованим на практичну реалізацію заходів щодо забезпечення добробут дітей в усьому світі.

Кожен з нас може змінити життя хоча б однієї дитини, зробити її щасливою та впевненою в майбутньому. А спільними зусиллями можна змінити дитячий світ на краще, розфарбувати його яскравими подіями та наповнити добром і людським теплом.

Напередодні свята до бібліотеки завітали учні 1-Б класу ПМШ №11 (кл. керівник Шамрай Н.В.), щоб познайомитися з виставками робіт наших майстринь: Галини Карпенко, Ольги Шаляпіної та Олени Рак, а також з самими майстринями.

Цікавий та емоційний заряд енергії отримали діти від зустрічі  з чарівним світом ляльок, чудових картин, виготовлених різними техніками, виробів з бісеру, з інших матеріалів.

У Зошиті відгуків Ніна Валентинівна написала: «Сьогодні багатий на яскраві емоції день. День, коли майстрині презентували учням свої прекрасні роботи. Дякуємо, що змогли запалити вогники цікавості в очах маленьких відвідувачів, а їхні серця наповнилися теплом і любов’ю…».

Головним персонажем зустрічі  була щира дитяча посмішка. Від простої посмішки, особливо дитячої, світ стає добрішим, світлішим, щасливішим, а життя – прекраснішим. Тож давайте частіше посміхатися та нагадувати іншим про нескладний рецепт щастя – привітну посмішку!

Публікацію підготувала Ірина Мащенко

Переглядів: 232 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1