2017, Субота, 16.12.2017, 05:06

16 грудня відзначається День Незалежності Литви
Головна » 2015 » Квітень » 15 » Всеукраїнська акція "Бібліотека українського воїна"
Всеукраїнська акція "Бібліотека українського воїна"

Шановні марганчани та гості міста!

Запрошуємо приєднатися до Всеукраїнської акції "Бібліотека українського воїна", яку ініціювало Міністерство культури України. У ході проведення акції будуть зібрані та передані до бібліотек військових частин Збройних Сил України кращі зразки вітчизняної та світової художньої літератури в перекладі українською мовою, науково-популярні видання з історії Української держави, її культури, Збройних сил.

Ця акція має на меті сприяти бойовому духу і підтримати патріотизм українських військ, надати можливості для самоосвіти та змістовного дозвілля. В ході проведення акції в бібліотеках по всій країні будуть збирати художню літературу та науково-популярні видання з історії Української держави, культури, Збройних сил.

Координатором акції є Національна парламентська бібліотека України, співкоординатори - обласні універсальні наукові бібліотеки, Публічна бібліотека ім. Лесі Українки міста Києва. До участі в акції також будуть залучатися бібліотеки сфери управління Міністерства культури України, публічні бібліотеки усіх регіонів України, громадські організації, зокрема Українська бібліотечна асоціація, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, волонтерські організації, видавці, користувачі публічних бібліотек, рядові громадян. Акція реалізується на громадських засадах.

Бібліотеки Марганецької міської ЦБС усіх запрошують взяти участь в цій акції. Всі бажаючі можуть приносити книги до найближчої бібліотеки Марганецької міської ЦБС за  адресами:

Центральна міська бібліотека ім.М.Островського

вул. Палацова, 1

E-mail: biblioteka-ost@i.ua     biblioteka-ostrovsk@rambler.ru

Міська бібліотека для дітей

вул. Садова, 1

E-mail: biblio_gaydar@i.ua

Бібліотека-філіал №1 (в с. Городище)

вул. К. Маркса, 39

Бібліотека-філіал №2