2024, Субота, 27.04.2024, 00:51

Головна » 2015 » Листопад » 16 » Всеукраїнська акція зі збору пластикових кришек для протезів воїнів АТО
Всеукраїнська акція зі збору пластикових кришек для протезів воїнів АТО

Марганецька центральна міська бібліотека ім. М. Островського (м. Марганець, вул. Палацова, 1)

за ініціативи громадської організації «Промінь»

приєдналася до Всеукраїнської акції по збору пластикових кришечок від напоїв

для подальшої переробки та виготовлення протезів та їх частин для воїнів АТО

з лозунгом «Пластик збирай – захисникам допомагай».

Цю акцію вже підтримали Міністерство екології України, бізнесмени і багато волонтерів по всій Україні. Ця добра справа дає велику надію на повернення наших хлопців до повноцінного життя. Адже тисячі наших героїв, віддавши здоров’я заради батьківщини і спокою свого народу, наразі потребують протезування – сучасного, якісного, індивідуального. На один протез руки треба приблизно 500 тис. кришечок, а на протез ноги – 850 тис.

Щоб взяти участь в цій акції, треба лише принести кришечки. Які саме кришки підходять для переробки? Тільки від харчових продуктів (з-під води, газованих напоїв, соків, молока, йогуртів тощо); будь-якого розміру; тільки чисті кришечки.

На абонементі бібліотеки встановлено стаціонарний контейнер для збору. Ці прості, і навіть банальні кроки можуть принести неоцінену користь. Чим більше людей підтримає соціальну ініціативу, тим більше протезних виробів зможуть потрапити до тих, хто їх дійсно потребує.

Благодійна програма «Пластик збирай – захисникам допомагай» вже стартувала по всій території України і долучитися до неї може кожен бажаючий.

Переглядів: 767 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1

«  Листопад 2015  »