2024, Четвер, 18.04.2024, 05:47

Головна » 2020 » Вересень » 30 » Всеукраїнський День бібліотек
Всеукраїнський День бібліотек

30 вересня – Всеукраїнський День бібліотек.

Привітати з цим святом у центральну міську бібліотеку завітали представники органів місцевого самоврядування: секретар Марганецької міської ради Міняйло І.І., начальник відділу культури Буякова О.М., підприємець Герасин О.М., заслужений учитель України Єгорова Т.І. Вони від імені міського голови О.А. Жадько привітали колектив бібліотекарів централізованої бібліотечної системи зі святом, подарували квіти, подарунки, вручили Грамоти директору ЦБС Пономарьовій Л.В., заступнику директора ЦБС по роботі з дітьми Подобєдовій Ю.О., бібліотекарям Середіній О.О., Хабун О.Г., Рак О.В., Мархасіній Т.Ф., Мельниковій Л.Р., провідному бібліографу Забенько О.В., завідувачці сільської бібліотеки-філії № 2 (с. Новокиївка) Кучугурній Н.О., техпрацівнику центральної міської бібліотеки Шаляпіній О.Ю.

На зустрічі ще раз була підкреслена велика роль бібліотекаря і бібліотечної справи у нашому місті.

Марганецька міська бібліотека для дітей – одна з кращих бібліотек у нашій області. В її стінах працюють бібліотекарі-ветерани бібліотечної професії – це Дем’янець І.В., Малікова І.М., Середіна Л.П., Подобєдова Ю.О.. Вже не один рік працюють бібліотекарі Поклонська О.К. та Хабун О.Г.

Привітати колектив зі святом Всеукраїнським Днем бібліотек прийшли директор Марганецької міської ЦБС Пономарьова Л.В. та бібліотекар центральної міської бібліотеки, голова профспілкового комітету Марганецької міської ЦБС Рак О.В.

У цей святковий день колектив центральної міської бібліотеки прийшли привітати члени міського літературного об’єднання «Віра».

Вірші, присвячені бібліотекарям та бібліотеці читали поети В. Сокур, Л. Лопатюк, В. Онуфриєнко, В. Обозюк, І. Штабенко.

На засіданні «Віри» читали вірші присвячені вірі, надії, любові, красі життя, вмінню бачити прекрасне у природі і людині. Голова міського літературного об’єднання «Віра» М.С. Смірнов побажав членам об’єднання нових творчих рядків, пошуку актуальних тем і постійної роботи над віршами, вивчення книг з літературознавства, читання нових цікавих книг українських авторів.

Директор Марганецької міської ЦБС

Пономарьова Л.В.