2024, П`ятниця, 29.03.2024, 14:53

Головна » 2020 » Серпень » 12 » Вшанування пам'яті Віктора Білогуня
Вшанування пам'яті Віктора Білогуня

Пам’ять про нього - в серцях марганчан

Сьогодні, 12 серпня, виповнилося 20 років з дня загибелі 118-ти членів екіпажу атомного підводного човна «Курськ» в Баренцовому морі. Серед членів екіпажу був наш марганчанин, капітан І рангу Віктор Михайлович Білогунь.

Сьогодні до меморіальної дошки на будівлі середньої школи №11, де навчався Віктор Білогунь, прийшли однокласники, близькі і знайомі Віктора Михайловича.

Зустріч-реквієм відкрила І.І.Міняйло, секретар Марганецької міської ради. Вона підкреслила, що в серцях всіх марганчан, хто навчався, товаришував з Віктором, залишилися світлі, добрі спогади про цю інтелігентну, розумну, освічену, виховану людину. Ірина Іванівна акцентувала свою увагу на те, що старше покоління повинно виховувати у дітей та юнацтва патріотичні почуття, національну гордість за справжніх героїв, гідних марганчан.

На зустрічі-реквіємі виступила Л.В.Пономарьова, директор централізованої бібліотечної системи. Вона поділилася своїми спогадами про Віктора Михайловича.

У всіх марганчан залишилась світла, добра пам’ять про Віктора Михайловича Білогуня. Вона залишилась і в безсмертних книгах марганецьких авторів: «Улица имени сына» Віри Хвостик, «Благодарю тебя, судьба!» Тамари Єгорової. В поезії Анатолія Антоненка, Надії Пасічник, Лариси Гончарової, Віри Хвостик. Пам’ять – це подолання смерті, подолання часу.

Лідія Пономарьова, директор КЗ «Централізована бібліотечна система

відділу культури виконкому Марганецької міської ради Дніпропетровської області"

Стихотворение “Глас погибшего подводника” поетессы Веры Хвостик

Переглядів: 303 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0