2024, Середа, 24.04.2024, 09:57

Головна » 2018 » Липень » 14 » З ювілеєм, рідне місто!
З ювілеєм, рідне місто!

14 липня в Love-парку в рамках святкування 80-річчя м.Марганця відбулася виставка квітів “Краса Марганця”.

Свої роботи демонстрували: Територіальний центр соціального обслуговування, Центр професійної орієнтації та навчання молоді, НВК “Ліцей №10”, Центр СПРД “Теплий дім”, міський еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді, ЗОШ І-ІІІ ступенів ЗОШ №3, КЗ “Марганецька центральна міська лікарня” “ДОР”, КНП “МЦПМСД”, гуманітарна гімназія ім.Т.Шевченка, усі дитячі навчальні заклади, ЗОШ №9, ЗОШ №7 та інші.

Жюрі конкурсу у складі: Л.В.Пономарьова, директор Марганецької міської ЦБС; І.О.Кандала, методист Марганецької міської ЦБС; О.К.Поклонська, бібліотекар БФ №2 та голова ПК Марганецької міської ЦБС; В.В.Фіалковська, бібліотекар читального залу ЦМБ ім.М.Островського; С.О.Рубан, бібліотекар абонементу для дорослих ЦМБ ім.М.Островського – визначило переможців. Почесне перше місце зайняв міський еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді (дир. О.М. Четверикова), друге місце поділили між собою НВК “Ліцей №10” (дир. К.В.Бистра) та ЗОШ І-ІІІ ступенів ЗОШ №3(дир. Ю.В. Лук’яненко). Переможці були нагороджені подарунками від відділу культури виконкому Марганецької міської ради.

Відділ культури виконкому Марганецької міської ради та Марганецька міська централізована бібліотечна система висловлюють подяку усім учасникам за неординарність та креативність в оформлені своїх робіт. Також ми щиро вітаємо усіх жителів, гостей та земляків з ювілеєм нашого шахтарського міста, а працівників металургійної промисловості з їхнім професійним святом. Бажаємо щастя, сімейного благополуччя, стабільності. Всього найкращого!

Підготували:  Ольга Поклонська, бібліотекар БФ №2

та Інна Кандала, методист ЦБС