14 липня в Love-парку в рамках святкування 80-річчя м.Марганця відбулася виставка квітів “Краса Марганця”.
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37075394_2592046691019778_381347887059042304_n.jpg?_nc_cat=0&oh=80ed29523099ef03a2a680b3fff162c7&oe=5BD72B00)
Свої роботи демонстрували: Територіальний центр соціального обслуговування, Центр професійної орієнтації та навчання молоді, НВК “Ліцей №10”, Центр СПРД “Теплий дім”, міський еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді, ЗОШ І-ІІІ ступенів ЗОШ №3, КЗ “Марганецька центральна міська лікарня” “ДОР”, КНП “МЦПМСД”, гуманітарна гімназія ім.Т.Шевченка, усі дитячі навчальні заклади, ЗОШ №9, ЗОШ №7 та інші.
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37112754_2592046864353094_6470059500584828928_n.jpg?_nc_cat=0&oh=dd133c495038e06f4a0a3615da592646&oe=5BCA24B4)
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37023961_2592047037686410_1523841876791132160_n.jpg?_nc_cat=0&oh=31a93dd9b7050565488f4208f6f1de29&oe=5BE635DA)
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37107925_2592047624353018_7867532710699335680_n.jpg?_nc_cat=0&oh=fcb96bbf1de673bd7480cb62eb2c02f1&oe=5BD253E7)
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37083341_2592047701019677_2810930544748003328_n.jpg?_nc_cat=0&oh=16950dc6b0b87bb152bfd7673e569c53&oe=5BD6997B)
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37072395_2592047887686325_8162177010622267392_n.jpg?_nc_cat=0&oh=e51946a54faf3cc6e265398e3d7f446a&oe=5BCE600C)
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37080581_2592048021019645_4346104203123359744_n.jpg?_nc_cat=0&oh=51659b7bb486a1fb2f2e9fc9810226b2&oe=5BD2798A)
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37120309_2592048174352963_736192334093352960_n.jpg?_nc_cat=0&oh=97b9f4c16ca402312456e86d628e96bb&oe=5BD264EC)
Жюрі конкурсу у складі: Л.В.Пономарьова, директор Марганецької міської ЦБС; І.О.Кандала, методист Марганецької міської ЦБС; О.К.Поклонська, бібліотекар БФ №2 та голова ПК Марганецької міської ЦБС; В.В.Фіалковська, бібліотекар читального залу ЦМБ ім.М.Островського; С.О.Рубан, бібліотекар абонементу для дорослих ЦМБ ім.М.Островського – визначило переможців. Почесне перше місце зайняв міський еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді (дир. О.М. Четверикова), друге місце поділили між собою НВК “Ліцей №10” (дир. К.В.Бистра) та ЗОШ І-ІІІ ступенів ЗОШ №3(дир. Ю.В. Лук’яненко). Переможці були нагороджені подарунками від відділу культури виконкому Марганецької міської ради.
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37161468_2592112591013188_4984079362530738176_n.jpg?_nc_cat=0&oh=4eb8ffbb7b86085e09e713410a7fb644&oe=5BD01E97)
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37091426_2592114607679653_1168331546617184256_n.jpg?_nc_cat=0&oh=74a51e0ca0450a35afd185cbb5417060&oe=5BE74899)
![](https://scontent.fozh1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37122804_2592114757679638_6594127104172883968_n.jpg?_nc_cat=0&oh=68a765e8b7476b5bce4a4aa664dce002&oe=5BE50802)
Відділ культури виконкому Марганецької міської ради та Марганецька міська централізована бібліотечна система висловлюють подяку усім учасникам за неординарність та креативність в оформлені своїх робіт. Також ми щиро вітаємо усіх жителів, гостей та земляків з ювілеєм нашого шахтарського міста, а працівників металургійної промисловості з їхнім професійним святом. Бажаємо щастя, сімейного благополуччя, стабільності. Всього найкращого!
Підготували: Ольга Поклонська, бібліотекар БФ №2
та Інна Кандала, методист ЦБС |